LAMPY TECHNICZNE

WIADOMO JAK KLUCZOWA ROLĘ ODGRYWA W NASZYM ŻYCIU ŚWIATŁO I JAK WAŻNE JEST DOBRE OŚWIETLENIE POMIESZCZEŃ. JEDNĄ Z NAJCIEKAWSZYCH I POPULARNYCH OSTATNIMI CZASY SĄ LAMPY TECHNICZNE, KTÓRE JAKO PROSTA W SWEJ KONSTRUKCJI FORMA OŚWIETLENIA, CORAZ CHĘTNIEJ WYBIERANA JAKO ELEMENT DAJĄCY ŚWIATŁO W NASZYM MIESZKANIU.

 

Często można zauważyć ją w biurach oraz pracowniach, salach konferencyjnych, hotelach i restauracjach, sklepach, a także pomieszczeniach o dużej powierzchni jak na przykład zakłady przemysłowe, hale produkcyjne. Jej przeznaczenie jest tak naprawdę zależne wyłącznie od naszego upodobania oraz własnej twórczej wizji, a uniwersalny wygląd tego rodzaju lamp zdecydowanie temu służy.
W zależności od potrzeb mogą to być lampy służące jako oświetlenie główne, pośrednie, czy typowo dekoracyjne. Nasz wybór może paść zarówno na lampy sufitowe, które ze względu na przystosowanie do montażu natynkowego są mocowane bezpośrednio na suficie lub sufitowe lampy wpuszczane, przeznaczone do bezpośredniego montażu w płycie kartonowo-gipsowej. Te drugie bardzo często stanowią poziom równy z sufitem, bądź delikatnie od niego odstają. W tym przypadku mamy też możliwość regulacji kierunku światła, co jest niezwykle dużym atutem tego rodzaju opraw. Lampy sufitowe oraz wpuszczane sprawdzą się najczęściej jako oświetlenie główne.
Pośród Sufitowych lamp technicznych znajdziemy także atrakcyjnie prezentujące się i z możliwością regulacji kierunku światła reflektory. Lampy ścienne, znane również pod nazwą kinkietów pełnią natomiast najczęściej rolę klimatycznego doświetlenia nadającego pomieszczeni charakteru, jak na przykład w salonie, czy sypialni. Są jednocześnie praktycznym rozwiązaniem jak w przypadku korytarzy, czy klatek schodowych, na których są popularnie montowane.
Z naszej strony oferujemy Państwu nowoczesne, designerskie lampy techniczne o źródle światła halogenowym, Led oraz świetlówkowym. Naszym klientom służymy fachowym doradztwem, szczegółową informacją oraz pomocą w doborze odpowiedniej lampy.
źródło: magiaform.p