Co warto mieć w warsztacie? Styczniowe promocje od Würth Polska

Na nowy rok firma Würth Polska przygotowała specjalną ofertę promocyjną, w skład której wchodzą profesjonalne narzędzia. Znajdziemy w niej elektronarzędzia, bity, wiertła, smary, chemię techniczną, oleje oraz wiele innych produktów, pozwalających zadowolić każdego fachowca niezależnie od branży.

Do końca stycznia ponad 160 produktów od Würth Polska można kupić w specjalnej ofercie cenowej. Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Zestaw kluczy płasko-oczkowych z grzechotką

Odkręcanie i dokręcanie śrub, szczególnie tych umiejscowionych w trudno dostępnych miejscach, często wymaga zręczności i użycia dużej siły. W tym celu warto zaopatrzyć się w narzędzia, które na pewno nas nie zawiodą. Zestaw kluczy płasko-oczkowych, wykonanych z chromowo-wanadowej stali zawiera wytrzymałe i solidne grzechotki, przystosowane do przenoszenia wysokich momentów dokręcania. Ponadto zamocowana na przegubie główka grzechotki gwarantuje większą swobodę dla palców oraz ułatwia pokonywanie przeszkód niedostępnych dla zwykłych kluczy. Mocna konstrukcja i elastyczność narzędzi Würth sygnowana znakiem jakości ZEBRA QUALITY sprawdzi się m.in. w obsłudze samochodów użytkowych, branży motoryzacyjnej i metalowej.

Art. nr: 071426350, cena promocyjna: 279 zł netto

Zestaw elektronarzędzi bezprzewodowych M-CUBE 18V

W pracy, podczas której wykonywane jest szerokie spektrum czynności warto postawić na elastyczność i wszechstronność. W odpowiedzi Würth przygotował zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagających fachowców i majsterkowiczów. Seria składa się z trzech elektronarzędzi: wiertarko-wkrętarki, klucza udarowego oraz szlifierki kątowej, całość zamknięta jest w praktycznej torbie, pozwalającej sprawnie poruszać się podczas prac wymagających mobilności i utrzymać porządek w miejscu pracy.

 

Urządzenia wyposażone są w wydajny, niewymagający konserwacji bezszczotkowy silnik EC z rezerwą mocy zapewnia stabilizację prędkości obrotowej nawet pod dużym obciążeniem. Wszystkie jednostki stale monitorują silnik wyłączając go w przypadku blokady, przeciążenia lub przegrzania, zapewniając narzędziom długą żywotność. Co więcej, sprzęt wyposażony jest w akumulatory o pojemności 4 Ah, które pasują do różnych narzędzi i zapewniają długi czas pracy.

Art. nr: 5701443004, cena promocyjna: 3450 zł netto

Zestaw wierteł udarowych SDS plus do młotowiertarki

Nie ma nic bardziej uciążliwego niż niespodziewana awaria podczas pracy, szczególnie gdy do warsztatu czy najbliższego sklepu jest daleko. Przykładowym miejscem może być budowa. Wiertła do cegły i betonu pod wpływem częstej eksploatacji, ulegają pęknięciom, powodując niespodziewany zastój w pracy i towarzyszące temu niepotrzebne nerwy dlatego warto zadbać o jakościowe produkty. Firma Würth oferuje praktyczny zestaw wierteł dwuostrzowych o podwyższonej trwałości, wyposażonych w  wzmocniony rdzeń wiertła spiralnego, który zapewnia zwiększoną odporność na pękanie. Ponadto, dzięki wykonanej z węglika wolframu końcówce, odpornej na zużycie, gwarantują optymalny postęp oraz płynność wiercenia.

Zestaw zawiera 7 najczęściej używanych rozmiarów wierteł.

Art. nr: 0648770001, cena promocyjna: 44 zł netto

Zestaw nasadek – bitów 6-kt długich z napędem ½”, 6 sztuk

Ten zestaw zawiera gamę nasadek z końcówkami 6-kt w wersji długiej. Narzędzia dedykowane są branży motoryzacyjnej do obsługi silników. Dzięki zastosowaniu przetestowanej stali chromowo-wandowej, nasadki zapewniają mocne i wydajne wkręcanie, gwarantując jednocześnie wysoką jakość i długą żywotność sprzętu. Końcówki nie ulegają deformacji nawet przy stosowaniu wysokich momentów dokręcających. Dla pewnego chwytu, powierzchnie nasadek są chromowane oraz posiadają matowo satynowe wykończenie.

Ten produkt jest sygnowany znakiem ZEBRA QUALITY – gwarantem najnowocześniejszych rozwiązań oraz najwyższej jakości wykonania.

Art. nr: 096501260, cena promocyjna: 219 zł netto

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 44 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska. 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR.