Festool Roadshow ponownie w trasie!

W maju rusza w Polskę Festool Roadshow 2022. Tylko tej wiosny ciężarówka wypełniona elektronarzędziami i akcesoriami Festool odwiedzi 11 miast w całej Polsce. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane nowości akumulatorowe takie jak ukośnica przesuwna KSC 60 oraz odkurzacze mobilne CTC SYS i CTC MINI/MIDI. Dodatkowo na stanowisku serwisowym będzie można uzyskać porady mechaników, jak również sprawdzić pojemność akumulatorów. Tradycyjnie nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Festool Roadshow startuje 16 maja w Elblągu. Na jego 11 przystankach o elektronarzędziach Festool opowiedzą osoby, które najlepiej je znają – Doradcy Techniczni Festool. To właśnie oni odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. nową akumulatorową ukośnicę przesuwną KSC 60 oraz odkurzacze mobilne CTC SYS i CTC MINI/MIDI. Przedstawią i wyjaśnią również działanie technologii bezpieczeństwa SawStop, którą zastosowano w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80. Dzięki temu systemowi ryzyko urazów, do których dochodzi podczas cięcia, zostało zredukowane do minimum.

Wcześniejsza rejestracja – gwarantowany prezent

Dla osób, które zgłoszą swoją obecność wcześniej na stronie wydarzenia: www.festool.pl/roadshow, organizatorzy przewidzieli prezenty powitalne – koszulki Festool. Aby otrzymać koszulkę, należy wypełnić formularz najpóźniej jeden dzień przed wybranym wydarzeniem oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej wygenerowany kupon.

Sprawdzenie pojemności akumulatorów Festool

Na każdym spotkaniu Festool Roadshow będzie obecny przedstawiciel Centralnego Serwisu Festool, który sprawdzi stan techniczny akumulatorów przyniesionych przez klientów. Należy więc przynieść ze sobą swój akumulator Festool, a mechanik z serwisu sprawdzi jego pojemność. Co więcej, będzie można także otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z Gwarancji all-inclusive oraz założyć konto MyFestool.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

W tym roku Festool przygotował też wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Każda osoba, która zgłosi się do konkursu w dniu wydarzenia i wykona przewidziane w nim zadanie, będzie miała niepowtarzalną szansę zdobycia cennych nagród, takich jak: SYS-Roll (498660) i Sortainer (200119), SYS-Storagebox (499901), Organizer SYS 3 ORG (204854) oraz wielu innych.

Specjalne oferty

Nie zabraknie również specjalnie przygotowanych ofert dostępnych tylko i wyłącznie w dniu wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące całej trasy Roadshow w Polsce można znaleźć na stronie www.festool.pl/roadshow