BEZPRZEWODOWE PRODUKTY OGRODOWE

Views: 40

Nasza wszechstronna oferta akumulatorowych elektronarzędzi ogrodniczych i do kształtowania krajobrazu pozwala radzić sobie i oswajać wspaniałe tereny, jak nigdy dotąd. Bezprzewodowe, wygodne, o wydłużonym czasie pracy i zwiększonej trwałości narzędzia, ułatwiają pracę nawet w najtrudniejszych terenach.

NIEOGRANICZONA WOLNOŚĆ

Bez ciągnących się kabli i bez konieczności przebywania w pobliżu punktu elektrycznego podczas pracy, obsługa naszych narzędzi do kształtowania krajobrazu nie może być prostsza. Uruchomienie jest tak proste, jak wsunięcie baterii i jedno naciśnięcie spustu, który umozliwia pełną kontrole mocy i efektywności wykonywanej pracy.

CZAS PRACY POROWNYWALNY Z URZĄDZENIAMI SPALINOWYMI

Tradycyjne silniki ze szczotkami węglowymi generują tarcie i gromadzą ciepło, co skutkuje utratą energii i skróceniem czasu pracy. W Naszych narzędziach używamy silników bezszczotkowych, które działają wydajniej i w niższej temperaturze oraz mają dłuższy czas pracy między ładowaniami. W połączeniu z akumulatorem XR FLEXVOLT o dużej pojemności 54V, nasze narzędzia ogrodowe mają moc i czas pracy, które konkurują z tradycyjnymi urządzeniami spalinowymi.

CZYSTSZE, CICHSZE, INTELIGENTNIEJSZE

W porównaniu z narzędziami spalinowymi, nasze serie 54V XR FLEXVOLT i 18V XR oferują czystsze, bardziej wydajne i ekologiczne rozwiązania, które generują znacznie niższy poziom hałasu. Te korzyści są uzupełnieniem naszej uznanej niezawodności.

MOCNA, LEKKA KONSTRUKCJA

Kompaktowe, ale wytrzymałe i lekkie konstrukcje minimalizują nacisk na ramiona podczas użytkowania. W połączeniu z ergonomicznymi uchwytami pozwala na dłuższe użytkowanie narzędzia bez jakichkolwiek kompromisów.

KOMPATYBILNY WSTECZ, WYBIEGAJĄCY NAPRZÓD

Akumulatory XR FLEXVOLT są wstecznie kompatybilne z całą gamą XR 18V, więc każde posiadane narzędzie lub ładowarka może być zasilane akumulatorami XR FLEXVOLT. Działają one szybciej, dłużej, zużywają mniej energii, więc możesz zrobić więcej. Zwiększenie mocy do 54V zapewnia niezrównane możliwości bezprzewodowe.

DMUCHAWY

Lekkie, bezprzewodowe i bez benzyny dmuchawy DEWALT to bezspalinowe rozwiązanie do oczyszczania terenów komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU

Przejmij kontrolę nad kształtowaniem krajobrazu dzięki gamie nożyc do żywopłotu firmy DEWALT. Ciesz się bezprzewodową swobodą i ekstremalnym czasem pracy z mocą wystarczającą do wykonania najtrudniejszych zadań związanych z przycinaniem żywopłotu.

KOSIARKI

Możesz kosić jeszcze więcej i szybciej, dzięki gamie lekkich kosiarek bezprzewodowych firmy DEWALT. Zbudowane z myślą o bezkompromisowej zwrotności i ekstremalnym czasie pracy, aby zapewnić najwyższy standard koszenia trawników komercyjnych i prywatnych.

 

PLATFORMA 18V XR

Ponad 140 narzędzi w gamie akumulatorowej 18V sprawi, że każda praca jaką musisz wykonać bedzie zrobiona szybko, sprawnie i efektywnie.