Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Lublinie

11 kwietnia br. przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie, firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny. To już drugi punkt marki w tym mieście i 46 na terenie Polski. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców z południowej części miasta i okolicznych miejscowości, którzy poszukują produktów najwyższej jakości.

Würth Polska to wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów. Firma, obecna na polskim rynku od przeszło 32 lat, oferuje ponad 125 tys. produktów i rozwiązań dla różnych branż. W bogatym asortymencie znaleźć można narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież BHP, chemię techniczną i wiele innych produktów dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa czy rolnictwa. Firma od wielu lat stawia na rozwój sieci sprzedaży, dzięki czemu jest obecna w całym kraju. Otwarcie drugiego już sklepu w Lublinie to kolejny krok w kierunku rozwoju marki na terenie województwa lubelskiego. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych i w sklepie internetowym.

Profesjonalne narzędzia na wyciągnięcie ręki

Nowy sklep Würth zlokalizowany jest przy ul. Zemborzyckiej 68 w Lublinie i zajmuje aż 270 mkw. powierzchni. W nowopowstałej placówce podobnie, jak w tej przy ul. Bursaki 8, klienci będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz odbioru zakupów dokonanych w sklepie internetowym.

— Staramy się, aby wszystkie nasze sklepy w możliwie najlepszy sposób wychodziły naprzeciw oczekiwaniom fachowców z różnych branż i znajdowały się w dogodnych punktach komunikacyjnych. Dlatego podczas wyboru nowej lokalizacji zawsze bierzemy pod uwagę wiele czynników, jednak najważniejsze są sugestie i potrzeby naszych klientów oraz korzystna infrastruktura otoczenia w tym łatwy dostęp do parkingu mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska — Sklepy Würth to nie tylko asortyment najwyższej jakości, ale również profesjonalna pomoc ze strony naszych doradców. Odwiedzający na każdym kroku mogą liczyć na fachowe wsparcie poparte wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników – dodaje.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 46 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.