Würth Polska otwiera swój pierwszy sklep w Legnicy

Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od 1990 roku i prowadzi sprzedaż przez przedstawicieli handlowych, sklep internetowy oraz stale powiększającą się sieć placówek stacjonarnych. Już 24 października nastąpi uroczyste otwarcie sklepu stacjonarnego w Legnicy połączone z Dniem Otwartym, a na klientów będą czekały prezentacje produktowe i liczne atrakcje.

Würth Polska to wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów. Firma, obecna jest na polskim rynku od 33 lat i oferuje ponad 125 tys. produktów oraz rozwiązań dla różnych branż. Specjalizuje się w zakresie sprzedaży elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów montażowych, mocujących oraz chemii technicznej. Sklepy stacjonarne marki znajdują się w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Zielonej Górze i Łodzi. Już 24 października sieć powiększy się o kolejną – 49. placówkę – tym razem w Legnicy. Lokal o powierzchni 190 metrów kwadratowych znajduje się przy ulicy ul. Nowodworskiej 59 i będzie czynny w godzinach 8:00 – 16:00.

Oferty specjalne i szkolenia dla profesjonalistów

Z okazji otwarcia nowego sklepu w Legnicy, już 24 października odbędzie się dzień otwarty. Podczas tego wydarzenia klienci będą mieli okazję zapoznać się z asortymentem, zasięgnąć porady ekspertów oraz wziąć udział w prezentacjach produktowych.

Zgodnie z naszym mottem „Blisko. Bliżej. Würth!” rozwijamy sieć sklepów specjalistycznych tak, by być jeszcze bliżej naszych klientów oraz ich miejsc pracy. Otwarcie sklepu w Legnicy stanowi kolejny krok w kierunku rozwoju naszej marki na terenie województwa dolnośląskiego – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. Nasze sklepy oferują nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalne wsparcie ze strony wykwalifikowanych doradców. Nasi klienci mogą być pewni, że na każdym etapie zakupów otrzymają kompetentną pomoc i fachowe wsparcie – dodaje.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku ponad 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 48 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR.