Wielka Loteria MILWAUKEE® na półmetku. 140 nagród wciąż do wygrania

Dotychczas 130 osób wylosowało cenne nagrody w Wielkiej Loterii MILWAUKEE® obowiązującej u wybranych autoryzowanych dystrybutorów marki. Na półmetku Loterii wciąż do wygrania jest nagroda główna – czerwony Ford Transit z systemem PACKOUT™ oraz 140 pozostałych  nagród.

Wielka Loteria MILWAUKEE® podkreśla korzyści płynące z zakupu sprzętu marki u autoryzowanych sprzedawców, czyli m.in. możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat, wsparcie serwisu oraz pakiet dodatkowych usług, jak np. narzędzia zastępcze. Dla profesjonalistów jest to świetna okazja, aby wygrać atracyjne nagrody. Główną z nich jest Ford Transit z systemem PACKOUT™ – modułowym systemem do przechowywania i transportowania narzędzi i akcesoriów. Do tej pory już 130 osób może cieszyć się z wygranej w losowaniu, a 140 narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej, oświetlenia, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu PACKOUT™ czeka wciąż na nowych właścicieli.

– Dostarczamy nasze rozwiązania profesjonalistom z wielu branż, m.in. budowlanej, transportowej, elektrycznej, stolarskiej, dekarskiej, instalatorskiej, pielęgnacji zieleni i innych. Informacja o Wielkiej Loterii MILWAUKEE® dotarła do wszystkich rejonów Polski, jednak największym zainteresowaniem cieszy się ona na razie w województwach mazowieckim, skąd wpłynęło 18% zgłoszeń, oraz wielkopolskim – około 11% zgłoszeń. Z naszych raportów wynika, że w Loterii udział wzięło najwięcej profesjonalistów z branży budowlanej, którzy stanowią ponad 27% uczestników. Silnie reprezentowane są również branże motoryzacyjna i elektryczna – odpowiednio 16% i 14%.  – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager MILWAUKEE® CEE.

Jak wziąć udział w loterii?

Loteria skierowana jest do osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić produkty marki MILWAUKEE® o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji, i do 30.11.2023 zarejestrować los na stronie www.wielkaloteriamilwaukee.pl, gdzie znaleźć można regulamin akcji. Z listą autoryzowanych dystrybutorów MILWAUKEE® można się zapoznać na stronie: https://wielkaloteriamilwaukee.pl/#dystrybutorzy.


O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.