Skrzynia z narzędziami Thermaflex – niezbędnik w pracy instalatora

Wydajność izolacji w systemach ogrzewania, chłodzenia lub wody pitnej zależy w dużej mierze od ich prawidłowego montażu – z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Thermaflex, międzynarodowy dostawca rozwiązań izolacyjnych, oferuje skrzynkę narzędziową zawierającą pakiet narzędzi Thermaflex, niezbędnych do szybkiego oraz prawidłowego montażu skutecznej izolacji.

Choć prace izolacyjne stanowią stosunkowo proste zadanie, ich montaż wciąż wymaga stosowania profesjonalnych narzędzi. Dbając więc o komfort instalatorów i możliwość osiągania jeszcze większej prostoty montażu, Thermaflex oferuje gamę akcesoriów, które znacząco ułatwiają proces instalacji – skrzynkę z narzędziami Thermaflex. Przybornik zawiera m.in. stalkę, wykrojniki, metrówkę, klipsy, szablon, noże lub taśmy DuctTape, dzięki czemu możliwa jest pełna optymalizacja czasu pracy, bez utraty na fachowym i profesjonalnym efekcie końcowym.

Niezbędnik w pracy instalatora

Skrzynka z narzędziami Thermaflex to zbiór akcesoriów do łatwego montażu i obróbki produktów izolacyjnych takich jak otuliny lub maty termoizolacyjne. Wykonana jest w całości zmocnego materialu, co zdecydowanie gwarantuje wydłużenie jej żywotności.

W komplecie znajduje się 14 elementów. Jest to stalka, wykrojniki, metrówka, klipsy Thermaclips do montażu i szablon kątowy Metri Box służącego m.in. do wycinania kolanek z otulin według standardowych kątów. Skrzynka Thermaflex zawiera także klej do izolacji na bazie poliolefin, pędzelek, różnej długości noże do cięcia izolacji oraz czerwoną i szarą taśmę DuctTape do mocowania izolacji. Oprócz tego, w skrzynce znajduje się także czapka ochronna z logiem Thermaflex, chroniąca głowę podczas wykonywania prac instalatorskich przed pyłem, zanieczyszczeniami i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dlaczego prawidłowy montaż izolacji uzależniony jest od stosowania profesjonalnych narzędzi mieszczących się w skrzynce narzędziowej Thermaflex? Jak mówi Lech Skomorowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie Thermaflex, przy regularnym wykonywaniu prac instalatorskich, plusem stosowania pakietu narzędzi Thermaflex jest nie tylko wysokiej jakości wykonanie i funkcjonalność każdego z akcesoriów, ale również niezauważalna cena skrzyni i jej zawartości w porównaniu do kosztów całości materiału:

Skrzynia narzędziowa Thermaflex to pełna gama wyselekcjonowanych akcesoriów instalatorskich, pozwalających na szybsze, łatwiejsze i prostsze wykonywanie dużej ilości instalacji. Mimo wysokiej jakości wykonania i dużej zawartości, jej koszt jest bardzo niski w porównaniu do ceny materiałów, z którymi pracują instalatorzy. Warto wspomnieć, że skrzynka, którą proponujemy na polskim rynku, jest identycznym zestawem narzędzi, jak ten, który kupują nasi koledzy i partnerzy biznesowi z branży w Niemczech, Holandii i innych krajach Europy.

Narzędzia dostępne w skrzyni Thermaflex zapewniają szybki i profesjonalny montaż izolacji, nawet w przypadku najbardziej utrudnionych miejsc aplikacji. Dedykowane do jeszcze sprawniejszego wykonywania wszelkich prac instalatorskich, gwarantują maksymalną wydajność oraz optymalizację czasu. Zapewniają także estetyczne wykończenie izolowanej instalacji, co jest szczególnie istotne wtedy, gdy instalacja jest widoczna.

Zestaw narzędziowy Thermaflex

Cena: 713 zł

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o. to międzynarodowa firma założona w 1976 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Współtworzy rozwiązania ograniczające straty energii cieplnej oraz zwiększające wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Znana jest dzisiaj z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.