Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.

 

62-600 Koło ul. Norton 1

tel. 63 261 71 00, e-mail: info.kolo@saint-gobain.com

 

www.saint-gobain-abrasives.com/pl-pl

www.nortonabrasives.com/pl-pl

www.nortonclipper.pl

www.onebondadhesives.com/pl-plSaint-Gobain HPM Polska posiada w portfolio marki, które pozwolą Ci na realizację wszystkich operacji związanych z cięciem, szlifowaniem, polerowaniem i łączeniem różnego typu materiałów.

NORTON to wiodąca marka narzędzi ściernych obejmująca tarcze do cięcia i szlifowania, narzędzia nasypowe, narzędzia spojone oraz diamentowe. Dzięki tym narzędziom jesteś w stanie wykonać wszystkie prace związane z obróbką powierzchni każdego rodzaju. 

135 letnia historia marki Norton to lata nauki, testowania, zdobywania wiedzy o tym, jak powinny działań narzędzia ścierne. To mnóstwo godzin spędzonych na konsultacjach z Użytkownikami naszych narzędzi, aby wypracować produkt dopasowany do Twoich potrzeb. 

Tworzymy narzędzia, które wpływają na efekty pracy naszych Klientów. Co roku wprowadzamy innowacyjne produkty i doskonalimy te już istniejące. Dzięki temu nie tylko ograniczasz koszty, zwiększasz precyzję i skracasz czas obróbki materiału. Praca narzędziami Norton jest łatwiejsza, bardziej komfortowa i daje Ci prawdziwą satysfakcję.

Narzędzia Norton posiadają certyfikat oSa, który oznacza, że są one produkowane przy spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych, gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.

     

NORTON CLIPPER oferuje szeroką gamę tarcz, brzeszczotów i otwornic przeznaczonych do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, kompozytów, forniru, laminatów, aluminium i materiałów łączonych. 

Dzięki zgormadzonej ponad stuletniej wiedzy i doświadczeniu w produkcji pasów ściernych oraz innych narzędzi ściernych do obróbki drewna, wiemy wiele na temat wymagań i wyzwań Klientów. To pozwoliło nam na stworzenie gamy narzędzi do drewna.

 4 zastosowania, 4 serie – kolekcja Norton Clipper do drewna została specjalnie opracowana z myślą o profesjonalistach. Ofertę uzupełniają dwie wydajne elektryczne piły ukosowe CWM 216 i CWM 254.

ONEBOND zapewnia trwałe wiązania różnego rodzaju materiałów. Każdego dnia sprawia, że Twoja praca staje się lżejsza.

Kleje i uszczelniacze OneBond zostały specjalnie zaprojektowane tak, by były bezpieczne, wydajne, dostosowane do konkretnych zastosowań i łatwe w użyciu, abyś mógł sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie napraw i konserwacji, z którymi musisz się mierzyć każdego dnia.