Red Bull Romaniacs z Milwaukee 20. edycja legendarnej rundy Mistrzostw Świata Hard Enduro

W Mistrzostwach Świata Hard Enduro, których kolejna runda odbędzie się w dniach 25-30 lipca Sybinie (Rumunia), nie ma miejsca na kompromisy. Ekstremalny prolog powstanie przy użyciu narzędzi Milwaukee i będzie sprawdzianem wytrzymałości oraz siły zawodników. To wielkie widowisko, na które czekają spragnieni wrażeń kibice z całego świata.

Red Bull Romaniacs to coroczna runda Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro skupiająca w sobie elementy Enduro, wyścigów cross country i trialu. Impreza zasłynęła wysokim poziomem trudności, któremu stawić czoła mogą tylko najlepsi sportowcy i najbardziej wytrzymały sprzęt. Jego wizytówką jest ekstremalny prolog w centrum miasta, budowany po raz kolejny przy użyciu rozwiązań Milwaukee. Fani adrenaliny będą mieli okazję z bliska zobaczyć popisy umiejętności zawodników i poczuć wielkie emocje.

– Rozwiązania Milwaukee idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się efektywność, moc, precyzja i wytrzymałość. Podobnymi cechami muszą wykazać się motocykle i zawodnicy Hard Enduro. Z kolei przygotowanie ekstremalnych konstrukcji prologu Red Bull Romaniacs przypomina wyzwania, z którymi profesjonaliści używający Milwaukee mierzą się każdego dnia – mówi Janusz Mitko, CEE Marketing Manager Milwaukee.

W czasie imprezy sportowcy będą mogli skorzystać z punktu serwisowego Milwaukee. Natomiast fani, w strefie testowej Milwaukee na własne oczy przekonają się o mocy i precyzji narzędzi podczas specjalnych pokazów ich zastosowań. Z okazji 20. edycji Red Bull Romaniacs, przygotowanych zostało 5 mistrzowskich zestawów Milwaukee – od elektronarzędzi, przez akcesoria i narzędzia ręczne po system przechowywania. To idealne propozycje zarówno dla sportowców, jak i ich mechaników, a także fanów. Warto nadmienić, że wysoka jakość, precyzja, moc i wytrzymałość narzędzi Milwaukee zostały docenione przez wielu sportowców, w tym przez Łukasza Kurowskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w Rajdach Enduro, a także Kubę Przygońskiego (drift), Erica Caisa (WRC) czy przez ekipę Bartosza Zmarzlika (żużel).

Dowiedz się więcej o mistrzowskich zestawach Milwaukee na stronie:

https://pl.milwaukeetool.eu/mistrzowskie-zestawy/