Pneumatyka i pomiary aż przez 4 dni!

Views: 38

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, której ważnymi elementami są Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM zostaje wydłużona! Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 31 marca 2023 roku.

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z Targami CONTROL-STOM oraz KIELCE FLUID POWER odbędzie się wiosną. Wyjątkowo, na prośbę wystawców potrwa nie trzy, ale cztery dni. Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, zapełniła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, w których pojawiło się 500 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów.

– Targi są fajne. Ruch jest spory. Maszyn, ludzi oraz ciekawych rozmów jest bardzo dużo, więc wydarzenie oceniam absolutnie na plus – tak udział firmy TECHNOLUTIONS w Targach
CONTROL-STOM 2022 podsumowywał na gorąco przedstawiciel firmy, Waldemar Furman.

Podczas kolejnych Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, już w marcu 2023 roku w Targach Kielce prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne. W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu. Nie dziwi fakt, że przez przedstawicieli branży wydarzenie to jest traktowane jako jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Z kolei innowacyjne systemy pneumatyczne: silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie, to część z produktów, które zostaną zaprezentowane podczas Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER.

Przemysłową ofertę tych dwóch wydarzeń uzupełnią targi: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

Zapraszamy na Przemysłową Wiosnę do Targów Kielce!