O powierzchniach na europejskim poziomie

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w naszej części Europy. W 2024 roku wystawa odbędzie się już po raz piętnasty.

Targi EXPO-SURFACE odbywające się jako jeden z elementów składowych „Przemysłowej Wiosny” mają szeroki zakres branżowy, który spełnia  wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi. Ciekawa oferta to nie jedyna zaleta organizowanych w kieleckim ośrodku targów poświęconych ochronie powierzchni.

– Jesteśmy tutaj jako wystawca po raz pierwszy, wcześniej przyjeżdżaliśmy na te targi jako klienci.
W tym roku zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w tej imprezie. Skłoniła nas do tego rozpoznawalność tych targów przez naszych klientów. Wielu naszych klientów deklarowało, że tutaj będą, ponieważ znają je, więc był to główny powód. Nie chcę zapeszyć, ale po pierwszych dwóch dniach byliśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o sama organizację imprezy, nic do mnie nie dotarło aby były jakieś problemy, a to znaczy, że jest dobrze. Zarówno jeśli chodzi o rozładunek czy tematy związane z wejściówkami i innymi tematami organizacyjnymi – wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów – mówił podczas EXPO-SURFACE 2023 Cyprian Marcisz, prezes zarządu SANT-TECH.

Cykl „Przemysłowa Wiosna”, którego ważnym elementem są Targi EXPO-SURFACE w 2023 roku okazał się absolutną rewelacją, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie – zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 19 do 22 marca 2024 roku. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na:

https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/expo-surface
oraz na Profilu Linkedin Przemysłowej Wiosny: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait