Nigdy i nigdzie Cię nie zawiodą – narzędzia Parkside z serii X 20 V TEAM

Praktyczne, niezawodne i atrakcyjnie wycenione – tak w skrócie można określić narzędzia Parkside. Te z serii X 20 V TEAM są nie tylko bardzo wydajne, lecz także mobilne, ponieważ zasila je akumulator. Już od czwartku 2 lutego będą dostępne w sklepach Lidl Polska.

W pewnych miejscach (np. w  ogrodzie, na placu budowy) nie zawsze jest dostęp do sieci elektrycznej. Jeśli w pobliżu nie ma kontaktu, trzeba skorzystać z  urządzeń zasilanych akumulatorowo, które cechują się tym, że zapewniają większą swobodę ruchu niż modele przewodowe. To zaleta wszystkich narzędzi z serii Parkside X  20  V  TEAM. Wśród nich znajduje się m.in. akumulatorowa wyrzynarka (179  zł/  1  zestaw), wyposażona w regulację skoku wahadła, regulację kąta nachylenia i diodę LED. To narzędzie sprawdzi się podczas majsterkowania oraz różnych remontów – pozwoli przyciąć deski, wykonać otwór w blacie itp. Akumulatorowa wyrzynarka Parkside 20 V ma na tyle dużą moc, że można za jej pomocą obrabiać różne materiały: drewno, stal oraz aluminium. W żadnym domu – ani tym bardziej warsztacie – nie powinno zabraknąć także solidnej, akumulatorowej wiertarkowkrętarki Parkside 20  V  (119 zł/ 1 zestaw). Ma dwa biegi oraz płynną regulację obrotów, dlatego sprawdzi się np. w trakcie składania albo demontowania mebli, drobnych napraw, remontów itp. W zestawie z urządzeniem znajduje się 8 bitów i 8 wierteł, więc podstawowych akcesoriów nie trzeba dokupywać oddzielnie. Na placu budowy przyda się z kolei akumulatorowe mieszadło do farb i  zaprawy marki Parkside (249 zł/ 1 zestaw). Korzystając z niego, można szybko i bez trudu nadać odpowiednią konsystencję płynnym lub sproszkowanym materiałom. Mieszadło ma wydajny, bezszczotkowy silnik, trwalszy niż te stosowane w większości elektronarzędzi. Do naniesienia gotowej farby warto z kolei użyć akumulatorowego pistoletu do malowania (179 zł/ 1 zestaw). Jest znacznie efektywniejszy niż tradycyjne pędzle i  wałki, tym bardziej, że wyposażono go w 4 dysze oraz 3 tryby rozpylania (poziomy strumień płaski, pionowy strumień płaski oraz strumień okrągły). Malowanie za pomocą pistoletu to czysta przyjemność – głównie dlatego, że jest szybki, lekki i poręczny. Może rozpylać nie tylko farby, ale także lakiery oraz szkliwa o lepkości nieprzekraczającej 70-DIN-sec. Do różnego rodzaju prac wykończeniowych (np. przycinania listew) dobrze nadaje się również ręczna piła akumulatorowa (249  zł/  1  zestaw), z automatyczną blokadą wrzeciona – która umożliwia szybką wymianę tarcz – oraz laserem, służącym do wyznaczania prostej linii cięcia. Urządzenie ma przyłącze do zewnętrznego układu odsysania pyłu – to rozwiązanie pozwala zachować czystość w miejscu pracy. Co więcej, piłą można wykonywać cięcia pod różnym kątem (od 0 do 45°). Od czwartku 2 lutego w sklepach Lidl Polska będą dostępne te, a także inne narzędzia z serii Parkside X 20 V TEAM. Przy ich zakupie, obowiązuje akcja promocyjna na akumulatory i akumulatory z ładowarką – do soboty 4  lutego będą sprzedawane aż o 50% taniej!


Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce około 800. Informacje o firmie:

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL