MILWAUKEE® z trzema statuetkami TOPBUILDER 2024

Marka MILWAUKEE® – dostawca narzędzi, akcesoriów i rozwiązań dla profesjonalistów, zdobyła 3 statuetki TOPBUILDER 2024. W tegorocznej edycji najlepsze w kategorii Nowość okazały się: obuwie robocze MILWAUKEE® – Linia FLEXTRED™, ARMOURTRED™, M18 FUEL™ 1” klucz udarowy kolejowy oraz gama akumulatorów M18™ FORGE™. Gala TOPBUILDER to prestiżowa uroczystość na której spotykają się przedstawiciele branży budowlanej, architektury, inwestorów, organizacji środowiskowych oraz świata nauki.

9 maja br. w siedzibie SARP w Warszawie odbyła się uroczysta Gala TOPBUILDER. Podczas wydarzenia wręczone zostały jedne z najbardziej cenionych nagród na rynku budowlanym. Wręczono statuetki m.in. w kategoriach Nowość na rynku, Innowacja oraz Specjalna rekomendacja produktu zweryfikowanego rynkowo.

W tegorocznej edycji konkursu decyzją Kapituły, marka MILWAUKEE® otrzymała nagrodę w kategorii Nowość na rynku, zdobywając uznanie za wprowadzone w tym roku nowości produktowe, które podnoszą jakość, efektywność oraz bezpieczeństwo pracy.

Nagrodzone zostały:

Obuwie robocze MILWAUKEE® – LINIA FLEXTRED™ i ARMOURTRED

Naszym celem jest stworzenie środowiska pracy, w którym każdy pracownik może czuć się bezpiecznie i komfortowo, mając pewność, że nasze produkty stanowią solidną ochronę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Obuwie Robocze MILWAUKEE® – Linia FLEXTRED™ i ARMOURTRED™w pełni wpisuje się cele, jakie stawiamy naszym produktom. Są nie tylko niezbędnymi narzędziami codziennej pracy, ale również elementami ochrony osobistej, które mają kluczowe znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników na placu budowy oraz w innych środowiskach pracy – powiedziała Martyna Kisiel, Regional Social Media and Communication Manager MILWAUKEE CEE.

M18 FUEL™ 1” klucz udarowy kolejowy

W pracach takich jak obsługa serwisowa w sytuacjach awaryjnych, wymiana torów, regulacja rozstawu szyn, a także ogólna konserwacja podkładów i śrub nieodzownym narzędziem pracowników jest dobry klucz udarowy. Nagroda ta jest dla nas nie tylko potwierdzeniem naszych wysiłków, ale także inspiracją do kontynuowania pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które poprawią jakość i efektywność prac w branży kolejowej – powiedziała Martyna Kisiel.

Gama akumulatorów M18™ FORGE™

Nasze zaangażowanie w rozwój technologii bezprzewodowej w miejscu pracy nie tylko skłoniło branżę do zastanowienia się nad rolą narzędzi zasilanych akumulatorowo w miejscu pracy, ale także potwierdziło, że bezprzewodowe narzędzia nie są jedynie przejściową modą, ale nie tak odległą przyszłością. Jesteśmy przekonani o ogromnym potencjale tej technologii i od samego początku bardzo mocno w nią wierzymy – powiedział Artur Chełchowski, Regional Category Manager MILWAUKEE CEE.

W 2024 roku MILWAUKEE® obchodzi stulecie działalności. Dzięki wysokiej jakości, jaką się wyróżnia, marka zdobyła zaufanie profesjonalistów na całym świecie. Wyróżnienie MILWAUKEE® w postaci nagrody TOPBUILDER potwierdza pozycję marki jako lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla profesjonalistów.

O MILWAUKEE®

Założone w 1924 roku MILWAUKEE® świętuje w 2024 roku stulecie innowacji w dziedzinie narzędzi, akcesoriów i rozwiązań dla profesjonalistów. Będąc pionierem w rozwoju technologii akumulatorowej z liniami M18™, M12™ oraz MX FUEL™, marka stawia na zapewnienie bezpieczeństwa i zwiększonej wydajności oraz dąży do stworzenia bezprzewodowego środowiska pracy. Dostarczając narzędzia, środki ochrony indywidualnej, oświetlenie oraz system przechowywania PACKOUT™ zaprojektowane do zaspokojenia potrzeb branż m.in. budowlanej, transportowej, architektury krajobrazu i ogrodnictwa, hydraulicznej, stolarskiej czy dekarskiej, MILWAUKEE® kontynuuje swoją misję dostarczania innowacji z hasłem na uczczenie stulecia działalności: „Dopiero zaczynamy”.