Loteria Wygraj z Festool Pula nagród miesięcznych wciąż do wygrania!

Dotychczas Festool przeprowadził 6 losowań miesięcznych

Loteria Wygraj z Festool, to świetna okazja dla profesjonalistów, aby wygrać atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą w loterii jest Mercedes-Benz Vito po brzegi wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 elektronarzędzi 18 V od Festool.

Do tej pory 60 osób może cieszyć się z wygranej w losowaniach miesięcznych, a ponad 20 elektronarzędzi wciąż czeka na nowych właścicieli. Łączna wartość nagród w loterii to aż 740.000 złotych.

Firma Festool, znana z jakości i niezawodności swoich produktów, co roku wypuszcza na rynek kolejne elektronarzędzia akumulatorowe z najwyższej półki. W ostatnich miesiącach głośnym echem odbiła się premiera akumulatorowej pilarki stołowej CSC SYS 50, która jest jedną z nagród w Loterii „Wygraj z Festool”, a także akumulatorowej ukośnicy SYMC 70 oraz wiertarko-wkrętarek CXS/TXS 18.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w Loterii?

Loteria skierowana jest do osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy do 30 listopada 2023 roku kupić narzędzie akumulatorowe z Systemu 18 V u Autoryzowanego Dystrybutora firmy Festool i zarejestrować je do Gwarancji all-inclusive za pośrednictwem konta MyFestool. Potem już tylko wystarczy zarejestrować się na stronie wygrajzfestool.com.pl i czekać na losowanie nagród.

Narzędzia, które zostały kupione w programie ratalnym Finansowanie Plus, biorą także udział w loterii.

Z listą autoryzowanych dystrybutorów Festool można się zapoznać na stronie: festool.pl/dystrybutorzy. Pełna lista nagród oraz Regulamin dostępny jest na stronie wygrajzfestool.com.pl

Festool

Festool, to międzynarodowy lider wśród producentów profesjonalnych elektronarzędzi m.in. dla branży remontowo-budowanej, drzewnej montażystów, stolarzy, cieśli i dekarzy.

Historia marki Festool to historia produktów, które są maksymalnie dostosowane do potrzeb użytkowników. Od samego początku działalności, Festool kładzie duży nacisk na innowacyjność swoich narzędzi i gwarantuje użytkownikom zadowolenie, dostarczając narzędzia spełniające najwyższe wymagania.

Wszystkie narzędzia Festool projektowane są na podstawie wiedzy praktycznej oraz współpracy profesjonalistami.

Zakresy zastosowań produktów Festool:

  • Obróbka drewna i stolarka budowlana
  • Meblarstwo
    Konstrukcje drewniane i ciesielstwo
  • Układanie i renowacja podłóg
  • Stocznie jachtowe i szkutnictwo
  • Branża remontowo-budowlana

Więcej na: wygrajzfestool.com.pl