Łatwiejsza praca, lepsze rezultaty

Prace remontowo-wykończeniowe kryją w sobie wiele nieprzewidywalnych wyzwań. Jeśli jesteś generalnym wykonawcą robót i prowadzisz prace przy konstrukcjach betonowych, instalatorem HVAC, monterem mebli lub elektrykiem – potrzebujesz odpowiednio wysokiej mocy, która Cię nie zawiedzie przez długi czas.

Nasza seria elektronarzędzi Bosch Professional 18V obejmuje niedrogie, łatwe w obsłudze, a mimo to precyzyjne i wydajne produkty, które pomogą Ci wykonać większość prac remontowych.

Nie musisz także martwić się o kompatybilność posiadanych przez Ciebie elektronarzędzi! Nasza seria akumulatorów litowo-jonowych 18V jest w 100% kompatybilna ze wszystkimi dotychczasowymi elektronarzędziami Bosch Professional tej samej klasy napięcia, wyprodukowanymi od 2008 roku.

W połączeniu z naszą techniką pomiarową i niezwykle wydajnym osprzętem pomogą Ci one wykonać pracę łatwiej, szybciej i osiągnąć lepszy rezultat.

PRACUJ WYDAJNIEJ DZIĘKI NASZEJ SERII ELEKTRONARZĘDZI AKUMULATOROWYCH 18V DLA WIELU BRANŻ.

Prace ciesielskie obejmują różne zastosowania, takie jak wiercenie, wkręcanie wkrętów oraz cięcie.

Aby ułatwić właściwe wyposażenie Twojej torby narzędziowej i zaoszczędzić Ci znaczących kosztów, seria elektronarzędzi Bosch Professional 18 V korzysta z platformy kompatybilnych akumulatorów i zapewnia dłuższy czas pracy.

Wybraliśmy kilka niezawodnych elektronarzędzi wraz z osprzętem, aby pomóc Ci pracować szybciej i osiągać lepsze rezultaty.

POZNAJ INNE POLECANE PRZEZ NAS ELEKTRONARZĘDZIA >>