Globus na WMS 2023 – Targi łączące profesjonalistów od obróbki drewna

Od ponad czterech dekad WMS łączy kanadyjskich profesjonalistów zajmujących się obróbką drewna z najbardziej znanymi na świecie producentami i dostawcami maszyn. Woodworking Machinery and Supply Conference & Expo, które odbyło się w dniach 2-4 listopada w International Centre w Mississaudze, przyciągnęło uczestników z dziewięciu prowincji i wszystkich sektorów przemysłu, w tym producentów mebli, szafek, stolarki architektonicznej i niezliczonych innych producentów wyrobów z drewna.

Wśród uczestników znaleźli się profesjonaliści z branży drzewnej z 32 krajów. Nie mogło zabraknąć tam marki Globus®, a że był to Nasz debiut wystawiliśmy się więc w formule SMART. Zaprezentowaliśmy najbardziej popularne tarcze i frezy trzpieniowe, niezbędne podczas standardowych prac wykonywanych przez stolarzy, producentów mebli, cieśli, czy też narzędzi dedykowanych wstępnej obróbce drewna. Mieliśmy okazję do wielu spotkań z lokalnymi użytkownikami oraz dystrybutorami narzędzi skrawających na rynek kanadyjski, amerykański, ale i również mieliśmy okazję do rozmów z klientami z Ameryki Łacińskiej. Jest to dla Nas bardzo obiecujący i rosnący biznesowo region świata, o ogromnym potencjale wzrostu dla naszego segmentu produktów, jakimi są profesjonalne narzędzia skrawające.

Podczas targów uczestnicy wysłuchali wielu inspirujących przemówień, wiodących profesjonalistów i ich rówieśników z branży na scenie WMS Live, która podczas trzydniowego wydarzenia przyciągnęła tłumy. Wydarzenie to oznaczało powrót WMS po raz pierwszy od 2019 roku, po odwołanych eventach związanych z COVID. WMS 2023 miał dwie ekscytujące nowe funkcje, aukcję maszyn na żywo, która odbyła się o godzinie 15:00 w piątek, 3 listopada, oraz Dzień Studenta, 4 listopada.

CCI Media Canada, właściciele targów, ogłosili, że kolejna edycja WMS odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2025 r. w Toronto Congress Centre, dogodnie zlokalizowanym przy Airport Road w pobliżu międzynarodowego lotniska Pearson.

Więc do zobaczenia już za 2 lata !

www.globus-wapienica.eu