EZVIZ nadciąga z atrakcyjnymi promocjami na nowe urządzenia marki jak i znane już klasyki

Już w dniach 10-30 maja rusza niesamowita obniżka cen na produkty smart home od EZVIZ. Urządzenia w niższej cenie można będzie nabyć w sieci sklepów Leroy Merlin. Aż 7 sprzętów zapewniających komfort, wygodę i bezpieczeństwo już w środę będzie można kupić w wyjątkowo niskiej cenie.

Wraz z początkiem prawdziwej wiosny EZVIZ postawił na bezpieczny dom, bezpieczny ogród, a także komfortowe biwakowanie. Przecenione urządzenia:

  • C6N 2K+ – Inteligentna obrotowa kamera domowa
  • C3N – Inteligentna zewnętrzna kamera Wi-Fi
  • CB3 – Inteligentna zewnętrzna kamera bateryjna
  • BC1C 2K+ – Inteligentna zewnętrzna kamera bateryjna
  • EB8 4G – Obrotowa kamera bateryjna z komunikacją 4G
  • PS300 – Przenośna stacja zasilania
  • HP7 – Inteligentny wideodomofon

Przede wszystkim bezpieczny dom

Jeśli chcemy odpowiednio zabezpieczyć nasz dom musimy pamiętać, aby zadbać o monitoring od zewnątrz jak i wewnątrz. Kamera bateryjna BC1C 2K+ świetnie sprawdzi się w roli stróża naszych czterech ścian. Zapewnia wszechstronną ochronę domu – nawet przez 210 dni na jednym ładowaniu. A dzięki kompatybilności z panelem słonecznym od EZVIZ kamera działać będzie znacznie dłużej i oszczędniej!

C6N 2K+ to kompaktowa ochrona wnętrza domu. Kamera, dzięki funkcji obracania się może rejestrować obraz w zakresie 360 stopni. Wszystkie szczegóły zostaną dokładnie zarejestrowane, również w nocy, dzięki inteligentnej funkcji Smart IR. Ten model kamery zaskoczy również jakością obrazu, rozdzielczość 2K pozwoli zauważyć wiele szczegółów, które nie są dostępne w przypadku rozdzielczości Full HD.

Ostatnim krokiem do posiadania w pełni bezpiecznego domu jest jeden z nowszych produktów marki – HP7. Ten inteligentny wideodomofon zapewnia znaczniejszą wygodę, umożliwiając podgląd, rozmowę i kontrolę wejścia dla gości, nawet będąc poza domem. Zwiększa także bezpieczeństwo, ponieważ połączenie 2 w 1 kamery i interkomu pozwala nie tylko rejestrować wideo w rozdzielczości 2K, ale również wykrywać sylwetkę człowieka oraz informować szczęśliwego posiadacza w czasie rzeczywistym o wydarzeniach na posesji.

Bezpieczny ogród

Wraz ze słońcem i rosnącymi temperaturami coraz częściej decydujemy się na spędzanie czasu w ogrodzie. Aby odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo naszej zielonej przestrzeni warto zaopatrzyć się w zewnętrzny monitoring. CB3 zarówno jak i C3N doskonale sprawdzą się w roli opiekuna zielonego trawnika. CB3 to inteligentna autonomiczna kamera domowa zasilana bateryjnie. Można ją zainstalować w dowolnym miejscu w pobliżu domu, bez skomplikowanego okablowania i opłat za instalację. CB3 śmiało wytrzymuje aż do 120 dni na jednym naładowaniu baterii, a w parze z dostosowanym panelem słonecznym od EZVIZ wytrzyma znacznie dłużej!

C3N z kolei to inteligentna kamera z Wi-Fi, również zewnętrzna. Posiada wbudowane trzy tryby nocne i opartą na sztucznej inteligencji funkcję wykrywania ludzi, które zapewniają wyrazistość nocnego monitoringu i precyzję alertów. Dzięki temu chwile spędzone w ogrodzie zarówno za dnia jak i w nocy będą komfortowe i bezpieczne.

Ostatnim istotnym elementem w naszym ogrodzie jest dostęp do prądu! Już teraz dzięki PS300 możesz ładować w ogrodzie sprzęty, puszczać muzykę, czy nawet gotować. Stacji możemy użyć również w razie awarii zasilania w domu jako awaryjnego źródła. PS300 to urządzenie kompaktowe i niezwykle lekkie, aby można było z niego korzystać wszędzie. Stacja może ładować jednocześnie wiele urządzeń dzięki wbudowanym czterem rodzajom gniazd – w tym USB-C umożliwiającemu szybkie ładowanie.

Komfortowe biwakowanie

Słoneczny maj, a zaraz długie wakacje to idealny czas na wyjazdy ze znajomymi. W trakcie urlopu chcemy oczywiście odpocząć, dobrze się bawić, ale także dbać o swoje bezpieczeństwo i komfort. EB8 4G to obrotowa kamera akumulatorowa z komunikacją 4G, która działa w sieciach 4G LTE na zewnątrz, gdzie sieć Wi-Fi nie zawsze jest dostępna. Obsługuje najważniejsze funkcje popularnych zewnętrznych kamer bateryjnych marki EZVIZ, aby zapewnić inteligentną i niezawodną ochronę 24/7. Teraz możemy czuć się w końcu bezpiecznie i czas zadbać o nasz komfort!

PS300 to przenośne urządzenie zasilające zaprojektowane tak, aby można było z niego korzystać w dowolnej lokalizacji. Stacja może ładować jednocześnie wiele urządzeń dzięki wbudowanym czterem rodzajom gniazd – w tym USB-C umożliwiającemu szybkie ładowanie. Dzięki EB8 4G i PS300 biwakowanie nigdy nie było prostsze i bardziej komfortowe!

————————————————————————————————————————————–

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.