Construction Machinery Exhibition Tools & Hardware Show

ZDOBĄDŹ NARZĘDZIA DO BUDOWY SUKCESU

30 września-2 października 2021 | Ptak Warsaw Expo

Na przełomie września i października w Ptak Warsaw Expo odbędą się dwie uzupełniające się imprezy targowe poświęcone branżom budowlanej oraz narzędziowej

LICZBY MAJĄ ZNACZENIE | W tym roku centrum handlowo-konferencyjne Ptak Warsaw Expo przewiduje, że organizowane przez nie Construction Machinery Exhibition oraz Tools & Hardware Show odwiedzi łącznie ok. 15 tysięcy osób, zaś swoje usługi zaprezentuje — na ponad 50 tys. metrów kwadratowych — ok. 300 wystawców. Liczby te potwierdzają niezwykły głód spotkań i nowości wśród przedstawicieli branży oraz dają spore wyobrażenie o zainteresowaniu oboma wydarzeniami.

WIODĄCE MARKI | Podczas Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych zaprezentują się m.in. Stalco, Milwaukee, Rawlplug, Toya, EGA, Högert, SOLA, Kreg, ITA Tools, Rubi Polska, zaś na Targach Maszyn Budowlanych m.in. VOLVO, Scania, JCB Interhandler, Amago, Kingway, Stehr, Polsad, CAT, New Holland, Krupiński i inni. Firmy te przedstawią zarówno ich klasyczne usługi, jak i najnowsze, dotąd nieprezentowane produkty, wzbogacając swoje targowe oferty o wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie z myślą o jesiennych imprezach.

HYBRYDOWA FORMUŁA | Chociaż w ostatnich latach zmieniły się sposoby docierania do poszukiwanych przez nas specjalistów (m.in. za sprawą Internetu), to wciąż nic nie zastąpi idei targów. Tylko one umożliwiają wypróbowanie sprzętów, a więc fundamentalną wartość zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Co więcej, Tools & Hardware Show oraz Construction Machinery Exhibition są imprezami łączącymi ideę klasycznych targów z pokazami prac budowlanych i wykończeniowych.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE | Ptak Warsaw Expo doskonale wie, jak wiele precyzji, doświadczenia i skupienia wymaga wykonanie większości prac technicznych. Chcąc z jednej strony docenić specjalistów z branży, z drugiej zaś stworzyć im przestrzeń komfortu i relaksu, twórcy Construction Machinery Exhibition oraz Tools & Hardware Show zapraszają do udziału w niezwykłych wydarzeniach towarzyszących, m.in.: Konkursie Klubu Operatorów (organizowanym przez Volvo) oraz pokazach sprzętów i garderoby przygotowanych przez Stalco. To niezwykłe okazje, aby sprawdzić swoje umiejętności lub podziwiać sprawność kolegów po fachu.

KORZYSTNE 2 W 1 | Ptak Warsaw Expo to największe w tej części Europy centrum konferencyjne, które podczas targów integruje różne sektory biznesu, rozwijając branżę. Dwie imprezy targowe, odbywające się w jednym czasie i miejscu, pozwalają wystawcom oraz odwiedzającym skrócić drogę transakcji handlowych oraz ułatwiają nawiązanie nowych, intratnych relacji biznesowych.