BOSCH PROFESSIONAL HEAVY DUTY STWORZONE, BY UŁATWIĆ TWOJĄ PRACĘ Bosch Professional. Stworzone, by dać Ci przewagę.

ELEKTRONARZĘDZIA PROFESJONALNE DO PRAC BUDOWLANYCH

Do wymagających prac na budowie potrzebujesz elektronarzędzi, które nie zawiodą Cię podczas nawet najtrudniejszych wyzwań. Wybierz elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional z linii Heavy Duty, które dzięki swojej wydajności i wytrzymałości oraz w połączeniu z odpowiednim osprzętem staną się niezastąpionymi członkami w Twojego zespołu.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie elektronarzędzi Bosch Professional Heavy Duty do prac budowlanych.

Wiercenie w betonie

Do wiercenia otworów w utwardzonym betonie lub do kruszenia betonu – młoty udarowo-obrotowe Bosch Professional, wyposażone w odpowiedni osprzęt, doskonale nadają się do tego rodzaju zastosowań. Nasza oferta elektronarzędzi do wymagających zastosowań obejmuje modele, które imponują mocą, wydajnością i wytrzymałością, dzięki czemu ułatwiają wykonanie trudnych prac. Jeśli potrzebujesz więcej swobody podczas pracy, wybierz modele akumulatorowe! Aby ograniczyć ryzyka zdrowotne związane z rozprzestrzenianiem się cząsteczek pyłu w powietrzu, podłącz do elektronarzędzi nasze systemy odsysania pyłu, które usuwają pył bezpośrednio w miejscu jego powstawania.

Do intensywnych prac budowlanych potrzebujesz zespołu, na który możesz liczyć przy nawet najtrudniejszych wyzwaniach. Wybierz akumulatorowe narzędzia Bosch Professional Heavy Duty, które dzięki swojej mocy i trwałości, w połączeniu z odpowiednim osprzętem, staną się niezastąpionymi członkami Twojego zespołu. Niezależnie od tego, czy chodzi o wiercenie w betonie, cięcie czy naprawianie, nasze narzędzia akumulatorowe Bosch Professional do pracy przy dużych obciążeniach zapewnią Ci bezpieczeństwo! Nie zapominamy również o Twoim zdrowiu. Dzięki naszym rozwiązaniom do odsysania pyłu nie musisz się o nie martwić. Mamy moc, której potrzebujesz, trwałość, na której możesz polegać, ergonomię, na którą zasługujesz i rozwiązania w zakresie odsysania pyłu, które docenisz. Więcej informacji o naszym portfolio produduktów dla branży budowlanej można znaleźć na stronie: https://www.bosch-professional.com/pl…