Zadbaj o bezpieczeństwo dłoni z nowymi rękawicami antyprzecięciowymi od Würth Polska

Według danych Powiatowej Inspekcji Pracy, aż 1/3 wypadków przy pracy to uszkodzenia rąk. Często są one trudne do leczenia, a nawet mogą prowadzić do kalectwa. Wielu z nich można uniknąć dzięki stosowaniu odpowiednich akcesoriów ochronnych, takich jak rękawice antyprzecięciowe. Würth Polska przedstawia ofertę rękawic zgodnych z normami EN388: 2016 i ISO 13997, które zabezpieczają dłonie przed urazami i ograniczają skutki nieprzewidzianych zdarzeń.

W asortymencie Würth Polska dostępne są zarówno rękawice cienkie, zapewniające duży komfort pracy, jak i solidne oraz trwałe, o wysokim stopniu ochrony. Wszystkie zostały poddane nowym metodom testowania odporności na przecięcie i uzyskały wyniki na poziomach od B do F. Dzięki temu odpowiadają na potrzeby różnych branż, takich jak utrzymanie ruchu, sortowanie odpadów czy budownictwo.

Nowe rękawice od Würth Polska dostępne są w e-sklepie  www.würth.pl, sklepach stacjonarnych i u przedstawicieli handlowych. W ofercie znajdują się m.in.:

Rękawica antyprzecięciowa W-130 poziom B

Rękawica antyprzecięciowa W-130 od Würth Polska to uniwersalna rękawica zalecana do prac wymagających podstawowego poziomu zabezpieczenia, takich jak przepakowanie, serwisowanie czy obróbka materiałów o ostrych krawędziach. Powłoka z pianki nitrylowej z chropowatą powierzchnią, zapewnia bardzo dobrą przyczepność przy jednoczesnym zachowaniu dobrego czucia. Jest także odporna na ścieranie mechaniczne. Dzięki materiałowi będącemu mieszkanką włókien polietylenowych, elastanu, poliamidu, poliestru i włókna szklanego rękawica zachowuje elastyczność i dostosowuje się do kształtu dłoni.

Art. nr  https://eshop.wurth.pl/Kategorie-produktow/Rekawica-zabezpieczajaca-przed-przec-W-130-Level-B/311105040912197.cyid/3111.cgid/pl/PL/PLN/” 0899 403 408-410

Zdjęcie produktu:

Rękawica antyprzecięciowa W-210 poziom C

W-210 od Würth Polska to uniwersalna, wygodna rękawica antyprzecięciowa o poziomie zabezpieczenia C. Sprawdza się przy pracach, które wymagają silnej ochrony i są przeprowadzane w suchym środowisku. Dzięki dobremu dopasowaniu zapewnia doskonałe czucie, dlatego też może być wykorzystywana podczas zajęć wymagających dużej precyzji. Rękawica wykonana z włókna HDPE, włókna szklanego, poliestru i elastanu z powłoką z pianki nitrylowej zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Wzmocnienie zgięcia kciuka dodatkowo chroni ten szczególnie narażony na urazy obszar. Rękawica umożliwia obsługę ekranów dotykowych.

Art. nr  https://eshop.wurth.pl/Kategorie-produktow/Rekawica-zabezpieczajaca-przed-przec-W-210-Level-C/311105040912200.cyid/3111.cgid/pl/PL/PLN/” 0899 403 607-611