Rusza jesienna edycja Dni Otwartych Würth Polska

Würth Polska wraca z kolejnym cyklem Dni Otwartych. W sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju odbędą się pokazy produktów oraz szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów. Tak jak przy poprzednich edycjach, na klientów czekają liczne atrakcje i promocje produktowe.

Po bardzo udanych wydarzeniach w okresie wiosenno-letnim kontynuujemy nasze merytoryczne spotkania z klientami. Zgodnie z hasłem „Blisko, bliżej. Würth!”, znacznie powiększyliśmy liczbę naszych sklepów, których mamy już 40 na terenie całej Polski. Teraz w wybranych placówkach organizujemy  jesienne Dni Otwarte, dzięki którym odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz sprawdzić ich działanie – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Szkolenia, prezentacje i wymiana doświadczeń

Dni Otwarte to wydarzenie przygotowane dla profesjonalistów. Program szkoleń i prezentacji został opracowany, tak by skorzystali na nim przedstawiciele licznych branż, wśród których można wymienić mechaników, stolarzy, rolników lub pracowników budowlanych. Udział w wydarzeniu pozwoli poszerzyć wiedzę, a możliwość kontaktu z ekspertami Würth Polska oraz innymi fachowcami stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń. Dodatkowo na miejscu uczestnicy będą mogli zapoznać się z produktami oferowanymi przez markę, takimi jak m.in.: elektronarzędzia akumulatorowe z serii M-CUBE, narzędzia stolarskie, akcesoria meblowe czy lakiery renowacyjne Quattro.

Pierwsze spotkanie w ramach wrześniowych Dni Otwartych odbędzie się  już 7 września w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej 28. Wydarzenia w poszczególnych miastach Polski będą trwały w godz. 10:00-16:30, a wstęp na nie jest bezpłatny. Co więcej na klientów czekają specjalnie przygotowane upominki dołączane do zamówień. Pełny harmonogram Dni Otwartych dostępny jest poniżej:

Wrzesień:

07.09 – Bielsko-Biała, ul. Warszawska 28

08.09 – Bytom, ul. Kędzierzyńska 17A

09.09 – Częstochowa, Al. Wojska Polskiego 85

14.09 – Poznań, ul. Starołęcka 7

15.09 – Kalisz, ul. Wrocławska 192-204

16.09 – Łódź, ul. Wydawnicza 1/3

21.09 – Szczecin, ul. Santocka 39 (bud. D)

22.09 – Stare Bielce k/Koszalina, Słoneczna 2

23.09 – Gdańsk, ul. Załogowa 2-6

23.09 – Tychy, ul. Dojazdowa 1

28.09 – Tarnów, ul. Kochanowskiego 49

30.09 – Katowice, Al. Roździeńskiego 170

Październik:

05.10 – Gorzów Wielkopolski, ul. Myśliborska 22

07.10 – Zielona Góra, ul. Dworcowa 4

12.10 – Szczecin, ul. Pomorska 144

14.10 – Bydgoszcz, ul. Fordońska 140

19.10 – Gliwice, ul. Pszczyńska 202A

21.10 – Warszawa, ul. Puławska 324

26.10 – Warszawa, ul. Radzymińska 338

Program szkoleń i prezentacji, które odbędą się w sklepach w całej Polsce

 • Technika zamocowań, WIT 1000
 • Narzędzia do montażu bezpośredniego
 • Wiertnica do zbrojonego betonu, kamienia i muru
 • Narzędzia stolarskie i akcesoria meblowe, wkręty ASSY 4.0
 • Szczelny i szybki montaż okien przy zastosowaniu powłoki do „ciepłego montażu”
 • Cięcie i czyszczenie elementów ze stali – linia tarcz Würth Red Line
 • Oferta artykułów BHP
 • Technika nitowania – prezentacja spektrum rozwiązań, wkręty do metali
 • Spawanie plastiku, naprawa zderzaków i uchwytów – system Replast
 • Elektronarzędzia akumulatorowe z serii M-CUBE
 • Metaliczne powłoki ochronne – efekt wizualny z ochroną antykorozyjną
 • Lakiery renowacyjne Quatro – z doskonałymi własnościami kryjącymi i antykorozyjnymi

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 700 pracowników, z czego 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 6 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 40 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 79 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2020 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,41 mld EUR.