Potrójne zestawy, potrójna moc – nowości elektronarzędziowe
w ofercie Würth Polska

Z początkiem października w ofercie Würth Polska zagościły dwie nowości: piła szablasta i klucz udarowy z serii M-CUBE®.  Wraz z innymi elektronarzędziami bezprzewodowymi dla profesjonalistów są one dostępne w zestawach COMBO 18V. Oba urządzenia zaprojektowano tak, by były kompatybilne ze standardowym akumulatorem M-CUBE® 18V wykorzystywanym w innych narzędziach marki. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale i oszczędność, gdyż kolejne komplety można tworzyć, dokupując nowe modele sprzętu bez akumulatora i ładowarki. 

Każdy z trzech zestawów COMBO 18 V to dobra baza do budowania podstawowego wyposażenia w elektronarzędzia bezprzewodowe. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest rozbudowa systemu o pojedyncze maszyny w miarę rosnących potrzeb, bez dodatkowych ładowarek lub akumulatorów. Pozwala na to wspólny system mocowania akumulatora dla wszystkich elektronarzędzi serii M-CUBE®. W każdym komplecie znajdują się trzy produkty wraz z szybką ładowarką ALG i akumulatorami litowo-jonowymi 4 Ah. Całość jest bezpiecznie umieszczona w torbie z mocnym dnem z tworzywa sztucznego, która ułatwia transport i przechowywanie narzędzi. Akumulatory w zestawach to kompaktowe, solidne urządzenia, odporne na uszkodzenia. Ich konstrukcja wykonana jest w taki sposób, by optymalnie odprowadzać ciepło powstające podczas pracy, chronić sprzęt przed przegrzaniem i drganiami. Akumulator wyposażono we wskaźnik LED pokazujący bieżący stopień naładowania.

Nowości w zestawach COMBO

Dużą popularnością wśród profesjonalistów cieszy się od dawna zestaw COMBO 18V zawierający młotowiertarkę ABH 18 COMPACT, szlifierkę kątową AWS 18-125 P COMPACT i wiertarko-wkrętarkę ABS 18 COMPACT. Do zestawu dołączono szybką ładowarkę ALG i trzy akumulatory litowo-jonowe 4 Ah. Ten komplet sprawdza się szczególnie w branży monterskiej i budowlanej.
Narzędzia zawarte w tym komplecie przeznaczone są do wiercenia (m.in w betonie), wkręcania i odkręcania wkrętów, szlifowania, zdzierania, cięcia, a także mieszania niezbyt gęstych klejów i farb czy nawet lekkiego podkuwania.

W kolejnym zestawie COMBO poza szybką ładowarką i akumulatorami znajduje się szlifierka kątowa AWS 18-125 P COMPACT, wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT oraz nowość w ofercie Würth Polska, czyli akumulatorowy klucz udarowy ASS 18 ½ COMPACT. Profesjonaliści docenią szerokie zastosowanie klucza o zdefiniowanym 3-stopniowym poziomie dokręcania i wysokim początkowym momencie obrotowym. Duża prędkość obrotowa i częstotliwość udarów skutkuje maksymalnym momentem zrywającym równym ok. 800 Nm, co umożliwia również odkręcanie zapieczonych nakrętek kół w pojazdach. Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji oraz gumowemu uchwytowi praca jest bezwysiłkowa, a sam produkt jest trwały i wymaga jedynie podstawowej konserwacji. Klucz wyposażony został w potrójną lampę LED umieszczoną na głowicy przekładni, która bardzo dobrze oświetla obszar roboczy. Produkty z tego zestawu Würth Polska doskonale sprawdzą się m.in. przy wkręcaniu kotew mechanicznych (zakres pracy z kotwami z gwintem M10-M20). Poza wkręcaniem i wierceniem zestaw COMBO przydaje się do cięcia, szlifowania, zdzierania, a także mieszania klejów i farb. Podobnie, jak we wszystkich zestawach COMBO, zasilanie jest kompatybilne z pozostałymi maszynami z serii M-CUBE®. Komplet zawiera narzędzia niezbędne w warsztacie samochodowym, ale zdecydowanie przyda się także na budowie. Jest to optymalny komplet dla mechanika i montera konstrukcji metalowych.

Akumulatorowy klucz udarowy ASS 18 ½ COMPACT M-CUBE – nowość w ofercie Würth Polska

Nr art. 5701406000

W trzecim zestawie narzędzi akumulatorowych od Würth Polska znalazły się wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT, akumulatorowa młoto-wiertarka ABH 18 COMPACT oraz nowość, czyli piła szablasta AFS COMPACT. Jest to komplet o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, z którego skorzysta zarówno monter — instalator, jak i pracownicy firmy budowlanej lub wykończeniowej. Narzędzia będą przydatne do montażu stolarki otworowej, szczególnie przy demontażu i montażu okien. Do nowej piły szablastej firma Würth oferuje bardzo bogaty program brzeszczotów do cięcia wszelkich elementów instalacyjnych. Piła posiada wydajny silnik bezszczotkowy EC o niewielkich wymaganiach w zakresie obsługi i o dużym zapasie mocy. Maszyna jest wytrzymała i bezpieczna w użytkowaniu, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom elektronicznym, chroniącym urządzenie przed przeciążeniem i przegrzaniem. Piłę można uruchomić dopiero po odblokowaniu włącznika, a kratki wentylacyjne stanowią dodatkową ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń.

Akumulatorowa piła szablasta AFS 18 COMPACT – nowość w ofercie Würth Polska

Nr art. 5701412000

Narzędzia w zestawach Wurth Polska to nie tylko wygoda użytkowania, ale także mniejsze wydatki, ponieważ nabycie produktów w komplecie pozwala na zaoszczędzenie około 30 proc. kwoty w porównaniu z zakupem poszczególnych składowych. W październiku Würth Polska oferuje swoim klientom trzy zestawy COMBO w promocyjnych cenach. Dodatkowo przy zakupie dowolnego zestawu można taniej nabyć bezprzewodowy głośnik bluetooth BTS 18-40 M-CUBE® 18V. Oferta jest ważna do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.