Nowa odzież ochronna TAUBER z tkaniną 4-way stretch jest już dostępna!

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie do naszej oferty profesjonalnej odzieży ochronnej TAUBER. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, nowa linia produktów oferuje komfort, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Bluza Ochronna TAUBER

Nasza nowa bluza ochronna TAUBER to innowacja w dziedzinie odzieży ochronnej. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz tkaniny 4-way stretch gwarantuje wytrzymałość i nieograniczony komfort użytkowania. Przy projektowaniu bluzy zwrócono szczególną uwagę na funkcjonalność i bezpieczeństwo produktu.

Elastyczność tkaniny sprawia, że bluza sprawdza się w wielu rodzajach pracy, nie ograniczając przy tym ruchów użytkownikowi. Dodatkowo, duża ilość pojemnych kieszeni zwiększa użyteczność produktu, a zastosowanie materiału CORDURA na ramionach zapewnia dodatkowe wzmocnienie w newralgicznych miejscach.
Więcej informacji o bluzie TAUBER

Męskie Spodnie Ochronne TAUBER

Tak jak bluza, profesjonalne męskie spodnie ochronne TAUBER zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym innowacyjnej tkaniny 4-way stretch. Ten rodzaj tkaniny zwiększa elastyczność spodni, co przekłada się na dużą swobodę ruchu. Zastosowane detale odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo pracy po zmroku, a wewnętrzna guma zapobiega zsuwaniu się spodni.

Dodatkowo, spodnie wyposażone są w dużą ilość kieszeni, co znacznie zwiększa ich użyteczność. W kieszeniach oraz na kolanach zastosowane zostały wzmocnienia z materiału CORDURA, znanego ze swojej niezrównanej wytrzymałości.

Więcej informacji o spodniach TAUBER.

Więcej informacji o materiale 4-way stretch