MILWAUKEE Automotive Tour po raz pierwszy w Polsce!

Views: 3

W lipcu specjalna ciężarówka wypełniona rozwiązaniami MILWAUKEE dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej i transportowej odwiedzi 9 polskich miast. W strefach testowych będzie można sprawdzić narzędzia, których używają Kuba Przygoński czy zespół mechaników Bartka Zmarzlika.

Pierwsza edycja MILWAUKEE Automotive Tour rozpocznie się już 10 lipca w Szczecinie i w ciągu 11 dni dotrze do kolejnych 8 miast w Polsce. Następnymi przystankami na trasie ciężarówki MILWAUKEE będą Czechy i Słowacja. W trakcie wydarzenia profesjonaliści będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami MILWAUKEE, nie tylko dla branży motoryzacyjnej, ale również transportowej, morskiej, kolejowej, lotniczej czy rolniczej – wszędzie, gdzie niezbędne są trwałe, mocne narzędzia przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

– MILWAUKEE Automotive Tour to świetna okazja dla profesjonalistów, aby przetestować produkty i rozwiązania, które kierujemy do branży Automotive. Stosowanie naszych produktów przez wiodących przedstawicieli świata motosportu dowodzi tylko, że narzędzia i akcesoria MILWAUKEE sprawdzają się w warunkach „HEAVY DUTY”. Podczas MILWAUKEE Automotive Tour będzie można się przekonać, że nasze narzędzia doskonale nadają się do serwisowania pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych i specjalnych w każdym warsztacie – Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager MILWAUKEE. – Wiele rozwiązań MILWAUKEE jest już docenianych przez strażaków, policjantów i służby medyczne w ich codziennej pracy, więc zapraszamy również przedstawicieli tych zawodów do naszych stacji testowych – dodaje Mitko.

Specjalne strefy testowe umożliwią profesjonalistom wypróbowanie wybranych rozwiązań w warunkach „HEAVY DUTY” odwzorowujących sytuacje towarzyszące profesjonalistom na co dzień. W każdym z 9 miast doświadczeni demonstratorzy i trenerzy MILWAUKEE będą udzielać porad dotyczących akumulatorowych elektronarzędzi, akcesoriów, narzędzi ręcznych i systemów przechowywania i transportowania PACKOUT™ oraz rekomendować rozwiązania najlepiej dopasowane do konkretnych zastosowań w danej branży. Osoby zainteresowane zakupem produktów MILWAUKEE będą mogły natomiast skorzystać z promocji dostępnych jedynie w trakcie wydarzenia. W każdej z lokalizacji odbędzie się również konkurs PITSTOP CHALLENGE z atrakcyjnymi nagrodami.

Kalendarz MILWAUKEE Automotive Tour 2023 w Polsce:

10 lipca 2023 – Inter Cars Szczecin

11 lipca 2023 – Inter Cars Komorniki

12 lipca 2023 – Martex Sierpc

13 lipca 2023 – Auto Land Olsztyn

14 lipca 2023 – Autos Puławy

17 lipca 2023 – Inter Cars Lublin

19 lipca 2023 – Martex Rybnik

20 lipca 2023 – Inter Cars Wrocław

21 lipca 2023 – Autos Zielona Góra

 

Osoby, które zgłoszą swój udział na stronie wydarzenia https://automotivetour2023signup.eu/events/list, otrzymają na miejscu praktyczny upominek.

 

 

O MILWAUKEE

 

MILWAUKEE jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw pozbawionych mankamentów rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie. Bez kompromisów na mocy i wydajności, a także bez emisji spalin, konserwacji czy konieczności stosowania benzyny.