Fluke Corporation postpandemicznie: „Bezpłatne przyrządy na trudne czasy” – największa akcja promocyjna w historii firmy

Firma Fluke, światowy lider w branży profesjonalnych kompaktowych przyrządów pomiarowych, przyrządów do kalibracji, a także rozwiązań z zakresu konserwacji infrastruktury IT rozpoczęła największą akcję promocyjną i kampanię w swojej historii. Po raz pierwszy jest to też wspólna akcja 3 firm wchodzących w skład Fluke Corporation, które w ostatnich miesiącach integrują swoje struktury marketingowe w Europie. Dzięki temu klienci biorący udział w akcji mogą wybierać spośród wszystkich produktów z portfolio Fluke (Industrial), Fluke Calibration i Fluke Networks. Akcja potrwa do 15 grudnia a jej zasady są możliwie najprostsze: „Kup dowolny produkt Fluke, a dodatkowy weź za darmo”.

– Można powiedzieć, że akcja ma charakter „postpandemiczny”. Nasi partnerzy handlowi i klienci wiele przeszli w ostatnich miesiącach i wszyscy wciąż mamy do czynienia z tą „nową rzeczywistością”. W międzyczasie to właśnie wszyscy elektrycy, technicy serwisowi, kierownicy utrzymania ruchu, metrolodzy, inżynierowie sieciowi, technicy i instalatorzy okablowania danych oraz wielu innych naszych klientów, ciężko pracowali by przez ostatnie miesiące jednak utrzymywać świat w ruchu. Wszyscy zasługujemy teraz na jakieś dodatkowe chwile oddechu, dlatego firma Fluke rozdaje bezpłatnie narzędzia. Fluke ma w swoim portfolio wszystko, czego inżynierowie potrzebują do instalacji, konserwacji, wyszukiwania i usuwania awarii oraz napraw w zastosowaniach komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Intuicyjna obsługa pozwala zaoszczędzić czas podczas wykrywania usterek, co oznacza, że koszt przyrządów zwraca się bardzo szybko, co jest zawsze ważne, a w obecnych czasach nawet jeszcze ważniejsze – mówi Krzysztof Stoma, Marketing Manager CEE, Fluke Europe – Nie bez znaczenia jest tu też integracja działów marketingu w ramach kilku dywizji, dotychczas całkiem od siebie odseparowanych, w ramach koncernu Fluke, jaka zachodzi w ostatnich miesiącach w Europie. Dzięki połączonym siłom Fluke Corporation, Fluke Network i Fluke Calibration, możemy klientom zaoferować maksymalnie dużo produktów do wyboru, a mechanika akcji jest najprostsza z możliwych: kupujesz produkt, drugi wybierasz i dostajesz bezpłatnie.

Rozpoczynająca się we wrześniu akcja potrwa do 15 grudnia, prowadzona będzie pod hasłem „Kup Fluke, zdobądź BEZPŁATNY Fluke!”. Klient, który dokonał zakupu dowolnego produktu Fluke przesyła do firmy fakturę poprzez formularz online, wybierając według własnego uznania DARMOWE narzędzie Fluke, które jest wysyłane pod wskazany przez niego adres.

Zakup, który uprawnia do skorzystania z oferty, obejmuje elektryczne i przemysłowe przyrządy pomiarowe Fluke oraz produkty Fluke Networks i Fluke Calibration. Szczegółowe informacje na temat możliwości zamówienia bezpłatnego produktu, dostępnych przyrządów i warunków oferty można znaleźć na stronie www.fluke.pl/freefluke.

Oferta obejmuje bezpłatne przyrządy, które podzielono na sześć grup (rysunek poniżej). Podział jest oparty na wartości zakupu, który uprawnia do skorzystania z promocji, a najniższa wartość to 100 euro. Każda grupa obejmuje określoną gamę artykułów, które można wybrać zależnie od wartości oryginalnego zakupu dokonanego u autoryzowanego dystrybutora firmy Fluke.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.fluke.pl

_______________________________________

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.

Fluke ma biura m.in. w 13 krajach europejskich i dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów świata. Dochody ze sprzedaży w Europie stanowią około 40% łącznej wartości sprzedaży firmy na całym świecie. Siedziba firmy Fluke znajduje się w mieście Everett (w amerykańskim stanie Waszyngton). Firma zatrudnia ponad 2500 pracowników na całym świecie. Europejska siedziba firmy (sprzedaż i serwis) mieści się w Eindhoven w Holandii.