Festool FinansowaniePLUS – przy niskich miesięcznych ratach

Nowy program Festool FinansowaniePLUS jest skierowany dla klientów prowadzących działalność w Polsce, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services.

Wystarczy wygenerować na www.festool.pl/ FinansowaniePLUS przykład finansowania, uzyskać konkretną ofertę od dystrybutora, zaczekać na potwierdzenie od partnera finansowego i już można zacząć zakupy

Wydajna praca wymaga użycia wysokiej jakości sprzętu. Dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS, przedsiębiorcy w Polsce mogą już teraz bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat lub pojazd, w wysokiej jakości narzędzia. Jak to możliwe? To bardzo proste: wystarczy udać się do dystrybutora Festool uczestniczącego w programie, aby uzyskać ofertę finansowania. Program Festool FinansowaniePLUS, to inwestycja  dla klientów, która trwa  36 miesięcy i jest rozłożona na równe raty.

Z FinansowaniePLUS można skorzystać, aby sfinansować wszystkie maszyny i elementy wyposażenia Festool. W ramach pakietu startowego można finansować nawet materiały eksploatacyjne.

Przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi. Po zarejestrowaniu do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu, klient otrzymuje pełną ochronę na narzędzia przez kolejne 3 lata.

Korzyści FinansowaniePLUS są oczywiste: Większa płynność finansowa – miesięczne raty zamiast jednorazowej, dużej inwestycji zapewnią swobodę finansową.

Większa płynność – większa transparentność – większe bezpieczeństwo

Korzyści z programu są oczywiste: Od samego początku klient staje się właścicielem finansowanych produktów, a dzięki miesięcznym ratom, nie musi ponosić wysokich jednorazowych kosztów inwestycji. Co więcej pozwala to na precyzyjniejsze tworzenie ofert dla inwestora. Dzięki miesięcznym stałym kosztom można lepiej planować swoje wydatki, a tym samym właściwie wyceniać zlecenia. Konto MyFestool oferuje również dostęp do

kompleksowego przeglądu posiadanych narzędzi Festool. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive* Festool. Dzięki niej w okresie kredytowania nie powstaną żadne nieprzewidziane koszty dodatkowe. Finansowane produkty są zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez 36 miesięcy. Dotyczy, to również akumulatorów i ładowarek.

Dzięki programowi FinansowaniePLUS firmy rzemieślnicze w Polsce mogą bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat lub pojazd w wysokiej jakości narzędzia

Dlaczego warto skorzystać z Festool FinansowaniePLUS

Cechą szczególną programu Festool FinansowaniePLUS jest to, że przez okres 36 miesięcy Festool oferuje bezpłatną Gwarancję all-inclusive*. Oprócz bezpłatnych napraw i zastąpienia produktu nowym narzędziem w przypadku kradzieży, Gwarancja pozwala uniknąć kosztów ubezpieczenia rzeczowego wymaganego w przypadku finansowania. W Polsce finansowanie realizowane jest przez dystrybutora uczestniczącego w programie oraz partnera finansowego. Warto zaznaczyć, że z programu FinansowaniePLUS można skorzystać, w celu sfinansowania wszystkich maszyn i  akcesoriów wyposażenia Festool. W ramach pakietu startowego sfinansować można nawet materiały eksploatacyjne. Z kolei jeśli mimo wysokiej jakości i długiej żywotności produktów Festool, konieczna będzie naprawa, można ją w łatwy i szybki sposób zlecić  online za pośrednictwem konta MyFestool. Miesięczne raty w ramach programu FinansowaniePLUS, są wyliczone na podstawie niewiążących sugerowanych cen Festool (bez VAT). Dystrybutor ustala własne ceny sprzedaży. Oznacza to, że tylko dystrybutor, biorący udział w programie może przedstawić klientowi konkretną ofertę finansowania. Program FinansowaniePLUS jest dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców oraz kwot finansowania w wysokości co najmniej 1000 PLN plus VAT.

Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować indywidualny przykład finansowania.

___________________________________

* Gwarancja all-inclusive * dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl