Eagle Lasers zaprezentuje nowy iNspire 2.0 na Blechexpo 2023

7-10 listopada na BlechExpo, na najbardziej oczekiwanym wydarzeniu związanym z branżą obróbki metalu, odbędzie się finałowe zakończenia trasy iNspire The World Metal Tour. W trakcie tego wydarzenia Eagle Lasers zaprezentuje unowocześnioną wersję najwyższej klasy wycinarki laserowej fiber.

Od samego początku model iNspire uosabiał szczyt innowacji, charakteryzując się najwyższymi parametrami i niezrównaną prędkością cięcia. Jednak rozwój innowacji to ciągłe dążenie do przekraczania i wyznaczania nowych granic, co dokładnie reprezentuje podejście Eagle Lasers.

 Nowy iNspire 2.0 to przede wszystkim wygoda użytkowania. Jest szybszy i bardziej ergonomiczny dla użytkownika. Wyposażony został w szereg nowych technologii, takich jak Eagle Eye, najnowszą wersję naszej opatentowanej głowicy tnącej eVa i całkowicie nowy panel operacyjny. Innowacje zostały starannie zaprojektowane, aby zwiększyć produktywność i przyspieszyć przepływ pracy dzięki lepszej użyteczności, niezawodności i wydajności, co nieuchronnie prowadzi do zwiększenia zysków – skomentował Camillo Brena, dyrektor ds. marketingu w Eagle Lasers.

Wraz z nową wycinarką laserową iNspire 2.0 firma Eagle zaprezentuje swoje autorskie rozwiązania automatyzacji: system załadunkowo-rozładunkowy CraneMasterStore oraz wieżę magazynową eTower. Te elastyczne systemy optymalizują obsługę materiałów dzięki modułowym, zajmującym niewiele miejsca konfiguracjom, umożliwiając produktywność 24/7, nawet podczas nocnych zmian i weekendów.

– Zaletą posiadania automatyki i maszyny od tego samego producenta jest gwarancja idealnego dopasowania, szybkiej instalacji i bezbłędnego działania od pierwszych dni – dodaje Brena.

Eagle Lasers serdecznie zaprasza wszystkich gości targów BlechExpo Messe Stuttgart do odwiedzenia stoiska nr 5303 w hali 5. Będzie to okazja by móc przyjrzeć się na żywo jak pracuje nowy iNspire 2.0 oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie automatyzacji.

Źródło: Eagle Lasers