BOSKY poszerza swoją ofertę o autonomiczne roboty polskiego producenta VersaBox

Po fazie rozwoju wyspecjalizowanej sekcji poświęconej rozwiązaniom robotycznym w zakresie pakowania, BOSKY poszerza swoją ofertę o systemy automatyzacji intralogistyki.

W tym celu firma nawiązała współpracę z VersaBox, polskim producentem autonomicznych robotów AMR oraz systemów szybkiej automatyzacji intralogistyki.

W ramach współpracy z producentem robotów AMR, BOSKY wspierać będzie kompleksową obsługę klienta – od sprzedaży, przez wdrożenie, po serwis maszyn produkowanych przez VersaBox.

„W czasach niepewnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorcy tym bardziej muszą szukać elastycznych rozwiązań, aby zachować konkurencyjność” – mówi Marcin Boski, prezes BOSKY. „Dzięki automatyzacji i robotyzacji jesteśmy w stanie poszerzyć możliwości wzrostu przewagi konkurencyjnej naszych klientów w wielu obszarach. Współpraca z VersaBox pozwoli nam oferować naszym klientom rozwiązania poprawiające wzrost wydajności pracy w obszarze intralogistyki, która ściśle powiązana jest z procesem pakowania zbiorczego.”

VersaBox kompleksowo projektuje urządzenia (roboty) oraz systemy implementujące ich prace w magazynach i halach produkcyjnych., SpeedUp Energy Innovation Movens VC i RST Ventures for Earth. We wrześniu ubiegłego roku warszawska spółka zdobyła 11 mln zł od funduszu Fidiasz EVC Krzysztofa Domareckiego.

Liczymy na to, że dzięki wsparciu doświadczonego partnera, nasze sprawdzone i doceniane przez inwestorów rozwiązania, już wkrótce na szeroką skalę zagoszczą w wielu polskich firmach”, komentuje Jacek Królik, CEO VersaBox Sp. z o.o.

O BOSKY:

Grupa BOSKY z dumą i pasją doskonali na bieżąco swoją ofertę poprzez wprowadzanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma dostarcza maszyny i kompletne linie, zapewnia profesjonalne projektowanie, odpowiadające indywidualnym potrzebom Klienta. Strategia BOSKY wynika z dążenia do budowania z Klientem partnerskiej relacji, opartej na zaufaniu i służącej długotrwałej współpracy.

BOSKY reaguje na wyzwania przyszłości związane ze zmianami zachodzącymi zarówno w technologii jak i zachowań konsumenckich. Od 2019 wyodrębniona oferta urządzeń w BOSKY+ stworzona została ze względu na konieczność stosowania rozwiązań wspomagających i ergonomicznych. Marki jak ErgoPack, Palomat i Hovmand to urządzenia, które w sposób szczególny wpływają na zdrowie pracowników i są przeznaczona dla wszystkich klientów w Polsce – niezależnie od branży i wielkości, podobnie jak BOSKY robotyzacja – sekcja poświęcona szczególnie robotom, rozwiązania ergonomiczne cieszę się coraz większą popularnością ze względu na ergonomiczne zastosowanie oraz wysoką jakość, łatwość obsługi i szybki zwrot z inwestycji.

Więcej informacji: www.bosky.pl