Bezpieczeństwo elektryków przede wszystkim

– Beha-Amprobe wprowadza testery napięcia 2100-Delta True-RMS typu 2w1, z funkcją pomiaru prądu

Firma Beha-Amprobe, producent sprzętu pomiarowego, wprowadza na polski rynek nowe urządzenie – tester napięcia BEHA-AMPROBE 2100-Delta True-RMS z funkcją pomiaru prądu do 200 amper (AC) poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu. Urządzenie przeznaczone jest m.in. dla elektryków, techników utrzymania ruchu, kierowników zakładów przemysłowych, czy wykonawców prac budowlanych.

Firma Beha-Amprobe rozbudowuje ofertę testerów napięcia z serii 2100 o model 2100-Delta. Jest to wytrzymały tester napięcia True-RMS o bogatej funkcjonalności wyposażony w możliwość pomiaru prądu.

Dzięki kategorii bezpieczeństwa do CAT III 1000 V / CAT IV 600 V model 2100-Delta jest idealnym przyrządem do wyszukiwania i usuwania awarii w instalacjach przemysłowych oraz budowlanych komercyjnych i mieszkalnych. Umożliwia on sprawdzanie napięcia, prądu, rezystancji, ciągłości i częstotliwości przy użyciu jednego narzędzia.

Możliwość podłączenia sond pomiarowych do górnej części obudowy przyrządu podczas testowania napięcia ułatwia wykonywanie pomiarów i obsługę jedną ręką. Tester 2100-Delta umożliwia proste pomiary prądu do 200 A AC poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu.

Model 2100-Delta, podobnie jak wcześniejsze modele tej linii (czyli: 2100-Alpha, 2100-Beta i 2100-Gamma), jest wyposażony we wzmocnione elementy zapewniające niezawodną pracę. Ma on stopień ochrony IP 64, jest zbudowany zgodnie z normą EN 61243-3:2014 dla testerów napięcia i jest zatwierdzony przez GS.

Najważniejsze cechy testera 2100-DELTA:

• Przyrząd 2 w 1: tester napięcia i tester prądu do 200 A AC

• Konstrukcja zgodna z wymaganiami norm EN 61243-3:2014, DIN VDE 0682-401:2015

• „Dodatkowa para rąk” — ułatwiający pracę system  zatrzaskiwania sond

• Rozszerzony zakres do 1000 V AC / 1500 V DC

• Kolorowe diody LED wskazujące różne napięcia, polaryzację, ciągłość i kierunek wirowania faz oraz duży ekran LCD z podświetleniem

• Silny, wzmocniony izolowany przewód

• 4-letnia gwarancja

• Pomiar prawdziwej wartości skutecznej

Więcej informacji także na stronie www.beha-amprobe.com 


Beha-Amprobe

Firma Beha-Amprobe produkuje produkuje urządzenia kontrolno-pomiarowe m.in. dla elektryki i budownictwa, specjalizuje się w urządzeniach przenośnych. Marka powstała w wyniku połączenia się niemieckiej firmy Beha i amerykańskiej firmy Amprobe. Obecnie marka Beha-Amprobe jest częścią koncernu Fluke.
Beha-Amprobe jest producentem wysokiej jakości urządzeń testowych dla elektryków, oferując różnorodny sprzęt pomiarowy, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szybszej i łatwiejszej pracy elektryków. Produkty firmy Beha-Amprobe są sprzedawane i obsługiwane przez licznych dystrybutorów oferujących jednocześnie profesjonalne wsparcie serwisowe. Oferta firmy obejmuje m.in. multimetry cyfrowe, testery napięcia, mierniki cęgowe, testery instalacji i termometry.