Wyjątkowa promocja — kompaktowy pneumatyczny klucz udarowy DSS ½ ” od Würth Polska

Klucz udarowy jest jednym z częściej używanych narzędzi przez mechaników czy wulkanizatorów. Do jego głównych zadań należy odkręcanie i przykręcanie różnego rodzaju śrub i nakrętek. W majowej ofercie elektronarzędzi marki Würth Polska znajdziemy kilka pneumatycznych modeli w atrakcyjnych cenach, w tym wyjątkowo poręczny i solidny klucz udarowy DSS ½ ”.

Narzędzia pneumatyczne, dzięki prostszej konstrukcji cechują się wyższą wytrzymałością i żywotnością niż elektronarzędzia o zasilaniu sieciowym czy akumulatorowym. Są lżejsze i poręczniejsze, co z kolei przekłada się na wydajność i komfort pracy. Klucz udarowy w wersji wykorzystującej sprężone powietrze pozwala wykonywać zadania przy minimalnym wysiłku i czasie. Dzięki swojej mocy i precyzji pneumatyczne klucze udarowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak motoryzacja, budownictwo, przemysł czy produkcja. Szczególnie przydatne okazują się w naprawie i konserwacji pojazdów, gdzie często wymagana jest praca z dużymi siłami.

Prezentowany pneumatyczny klucz udarowy DSS ½”  firmy Würth, ma bardzo kompaktową budowę, lecz  mimo swojego niewielkiego rozmiaru, posiada solidną aluminiową obudowę z wyprofilowanym chwytem i regulowanym przełącznikiem przepustnicy, który umożliwia wygodną obsługę zarówno dla osób lewo-, jak i praworęcznych. Jest niezastąpionym urządzeniem do demontażu i montażu połączeń w bardzo trudno dostępnych miejscach, gdzie niemożliwe jest zastosowania innych kluczy udarowych o typowej konstrukcji. Posiada doskonały stosunek mocy do masy — maksymalny moment odkręcający wynosi 610 Nm przy masie jedynie 1,15 kg. Dzięki 6-stopniowej regulacji mocy w lewo i w prawo z wygodną funkcją nawrotnika użytkownik może łatwo i precyzyjnie dostosować narzędzie do konkretnego zadania. Wlot powietrza można obracać w niemal w dowolnym kierunku, co zapewnia maksymalny komfort bez utrudnień wynikających z korzystania z przewodów powietrza.

Art. nr 57143110

Cena promocyjna 880 zł netto

Produkty są dostępne w e-sklepie: www.würth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 46 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. 

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.