Würth Polska zaprasza na wiosenną turę dni otwartych

19 kwietnia ruszyły spotkania dla profesjonalistów w ramach corocznej edycji Dni Otwartych. Wydarzenia odbędą się w 19 miastach na terenie całego kraju. Na specjalistów czeka bogaty program, w tym prezentacje produktowe i szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów marki Würth. Nie zabraknie również atrakcyjnych promocji oraz okazji do wymiany doświadczeń.

– Od otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego w Polsce, minęło już 17 lat. W tym czasie sieć sukcesywnie zwiększała swoją obecność na rodzimym rynku, a dziś sklepy Würth Polska znajdują się w większości dużych miast. Wszystko po to, aby być bliżej naszych klientów. Obecnie, jak co sezon, w naszych wybranych placówkach organizujemy wiosenne Dni Otwarte. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz sprawdzić ich działanie. To także okazja dla naszych ekspertów, by lepiej poznać potrzeby i codzienne wyzwania specjalistów z różnych branż – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Cykl rozpocznie spotkanie w sklepie stacjonarnym przy ul. Krzywoustego 82-86 we Wrocławiu. W następnych miesiącach ekipy dni otwartych będą odwiedzać kolejne miasta, w których mieszczą się placówki marki. Tegoroczna wiosenna edycja potrwa do 4 lipca, a finał wydarzenia odbędzie się w nowo otwartym sklepie w Lublinie przy ul. Zembrzyckiej 68.

Program Dni Otwartych – szkolenia, wymiana doświadczeń i testy produktów

Kluczową częścią każdego wydarzenia jest możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach i pokazach, prowadzonych przez ekspertów marki. Wykwalifikowana kadra zaprezentuje w praktyce możliwości wybranych produktów, a także pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji i konkursów, zakupów z nagrodami i rozmowy z innymi specjalistami w trakcie poczęstunku.

W sklepach na odwiedzających czekać będą liczne stacje produktowe z bogatym programem prezentacji, obejmującym m.in.: narzędzia specjalistyczne, szczeliwa DOS, zabezpieczenia instalacji, zastosowania aktywnej powłoki antykorozyjnej, techniki zamocowań, rozwiązania dla meblarstwa oraz możliwości elektronarzędzi M-CUBE, a także wiele innych. Eksperci przedstawią asortyment marki w tym kilka długo wyczekiwanych nowości produktowych.

– Dni otwarte w sklepach Würth Polska to już tradycja. Cieszymy się, że od tylu lat mamy okazję tworzyć tą niezwykłą przestrzeń do wymiany doświadczeń i nauki. Spotkania w naszych placówkach to również świetna okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji – wyjaśnia Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

Dni Otwarte odbędą się w godzinach od 10:00 do 16:30, wyjątek stanowi spotkanie w sklepie w Białymstoku, Radomiu i Lublinie (ul. Bursaki 8), które potrwa od 9:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Pełny harmonogram dostępny jest poniżej:

Kwiecień:

19.04 – Wrocław, ul. B. Krzywoustego 82-86

20.04 – Leszno, ul. Leśna 1 C

25.04 – Kraków, ul Conrada 63

27.04 – Warszawa, ul Połczyńska 53

Maj:

09.05 – Toruń, ul. Polna 103-105

10.05 – Płock, ul. Adama Mickiewicza 33

11.05 – Warszawa, ul. Modlińska 244A

16.05 – Przemyśl, ul. Lwowska 76

17.05 – Rzeszów, ul. Handlowa 3

18.05 – Lublin, ul. Bursaki 8

23.05 – Nowy Sącz, ul. Węgierska 201

24.05 – Kraków, ul Zakopiańska 56

25.05 – Tychy, ul. Dojazdowa 1

30.05 – Radom, ul. Wierzbicka 26/44

Czerwiec:

02.06 – Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52

06.06 – Warszawa, Al. Jerozolimskie 332A

13.06 – Gdynia, ul. Hutnicza 16

14.06 – Olsztyn, ul. Budowlana 2A

20.06 – Kielce, ul. Zagnańska 200

21.06 – Dąbrowa Górnicza, al. Józefa Piłsudskiego 2A

22.06 – Wrocław, ul. Armii Krajowej 62

27.06 – Poznań, ul. Bałtycka 7

29.06 – Warszawa, ul. Radzymińska 338

Lipiec:

04.07 – Lublin, ul. Zemborzycka 68

PROGRAM PREZENTACJI

Stacja budownictwo i instalacje:

– Wiercenie w podłożach budowlanych – elektronarzędzia M-CUBE

– Narzędzia pomiarowe

– Profesjonalne techniki zamocowań budowlanych, montażu bezpośredniego, testy nośności kotew

Stacja auto i cargo:

– Nowe Smary HHS Plus

– Szczeliwa DOS – zastosowanie w osadzaniu łożysk, błyskawicznym klejeniu różnych materiałów

– Metody napraw gwintów

Stacja metal:

– Wiertła SMART STEP – do zastosowania w rzemiośle i przemyśle

– Aktywna powłoka antykorozyjna – zastosowanie

Stacja drewno:

– System ramowy do montażu stolarki otworowej

– Zastosowanie taśm uszczelniających EURASOL – testy wytrzymałości mechanicznej

– Nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa – prowadnice, szuflady, nóżki i inne akcesoria meblowe

Stacja bhp:

– Aktualne trendy w BHP – nowości sezonu, rękawice robocze TIGERFLEX i SOFTFLEX

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 45 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.