Würth Polska zaprasza na kolejną edycję Dni Otwartych

Już 26 kwietnia ruszają spotkania dla profesjonalistów w ramach wiosenno-letniej edycji Dni Otwartych. Wydarzenia odbędą się w 21 sklepach na terenie całego kraju. Dla klientów przygotowano bogatą ofertę merytorycznych prezentacji i szkoleń. Nie zabraknie również atrakcyjnych promocji.
Sieć placówek stacjonarnych to obok przedstawicieli handlowych i sklepu internetowego najważniejszy kanał sprzedaży firmy, który oferuje od ręki najwyższej jakości artykuły dla profesjonalistów z branż takich, jak: utrzymanie ruchu i produkcja, dekarstwo, stolarstwo, elektryka, budownictwo, przemysł spożywczy czy motoryzacja.
– Spotkania w ramach najbliższej edycji Dni Otwartych to, tak jak w poprzednich latach, świetna okazja do poznania bogatej oferty naszej firmy oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji. Na klientów czekać będą eksperci Würth Polska, którzy odpowiedzą na pytania, poprowadzą szkolenia, a także zaprezentują i pomogą dobrać odpowiednie produkty spośród ponad 3000 artykułów specjalistycznych dostępnych na miejscu w każdym naszym sklepie – wyjaśnia Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.
Prezentacje, pokazy, szkolenia
Tegoroczny cykl Dni Otwartych w sklepach stacjonarnych rozpoczyna się 26 kwietnia w Krakowie. Kluczową częścią  każdego wydarzenia są merytoryczne prezentacje i pokazy. Wykwalifikowana kadra zademonstruje w praktyce możliwości produktów oraz przedstawi najlepsze rozwiązania przeznaczone dla poszczególnych branż. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in.: techniki zamocowań budowlanych, narzędzia, diagnostyka samochodowa, nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa oraz moda na bezpieczeństwo. Eksperci przedstawią asortyment marki, a w nim np. bezprzewodowe narzędzia M-CUBE, epoksydowe kleje konstrukcyjne, specjalistyczne produkty diamentowe dla budownictwa i instalacji czy nowości z zakresu BHP.
Dni Otwarte odbywają się w godzinach od 10:00 do 16:30. Przez cały dzień, poza szkoleniami i pokazami produktowymi, na gości czekać będą konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.
Pełny harmonogram oraz program znajduje się poniżej:
Harmonogram Dni Otwartych
Kwiecień:
26.04 – Kraków, ul. Conrada 63
27.04 – Kielce, ul. Zagnańska 200
28.04 – Warszawa, ul. Połczyńska 53
Maj:
05.05 – Płock, ul. Mickiewicza 33
10.05 – Toruń, ul. Polna 103-105
12.05 – Warszawa, Al. Jerozolimskie 332A
17.05 – Rzeszów, ul. Handlowa 3
19.05 – Lublin, ul. Bursaki 8
24.05 – Nowy Sącz, ul. Węgierska 201
25.05 – Kraków, ul. Zakopiańska 56
27.05 – Radom, ul. Wierzbicka 26/44
Czerwiec:
02.06 – Wrocław, ul. Armii Krajowej 62
07.06 – Poznań, ul. Bałtycka 7
08.06 – Warszawa, ul. Modlińska 244A
09.06 – Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52
14.06 – Warszawa-Mościska – ul. Estrady 9A
21.06 – Gdynia, ul. Hutnicza 16
23.06 – Olsztyn, ul. Budowlana 2A
28.06 – Tychy, ul. Dojazdowa 1
29.06 – Dąbrowa Górnicza, al. Józefa Piłsudskiego 2A
Lipiec:
05.07 – Warszawa-Ząbki, ul. Radzymińska 338
Program prezentacji:
· Narzędzia specjalistyczne i ogólnego zastosowania – ręczne, pneumatyczne i oświetlenie
· Diagnostyka samochodowa – WOW! SNOOPER
· Demontaż zapieczonych wtryskiwaczy i świec żarowych – trudne przypadki
· Cięcie, szlifowanie i wiercenie w różnych materiałach
· Profesjonalne techniki zamocowań budowlanych
· Specjalistyczne narzędzia diamentowe dla budownictwa i instalacji
· Epoksydowe kleje konstrukcyjne o wysokiej wytrzymałości
· Nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa – prowadnice, szuflady, akcesoria meblowe
· Bezprzewodowe elektronarzędzia M-CUBE w nowej odsłonie
· Aktualne trendy w BHP – moda na bezpieczeństwo

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 700 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska