Würth Polska rozszerza serię M-CUBE® o nową 
wiertarko-wkrętarkę ABS 18 POWER

Do wykonywania ciężkich prac przy obróbce drewna, wkręcania największych wkrętów czy obróbki metalu potrzebny jest odpowiedni sprzęt. W odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, Würth Polska wprowadził do swojej oferty nową wiertarko-wkrętarkę. ABS 18 POWER to kolejny produkt wchodzący w skład serii M-CUBE®, czyli z jednym akumulatorem pasującym do wszystkich produktów tego typu. Poziom POWER wskazuje, że produkt przeznaczony jest do długotrwałych prac z największym obciążeniem. Produkty z tej linii są skierowane zarówno do cieślów, firm budujących drewniane domy oraz zakładów metalowych.

Charakterystyka produktu:
Bezszczotkowy silnik – bezobsługowy, wysokowydajny motor napędowy gwarantuje długą żywotność urządzenia, niskie zużycie energii oraz dużą moc przekazywaną na przekładnię.
Elektronika chroniąca silnik – innowacyjne rozwiązania chronią silnik przed przeciążeniem oraz przegrzaniem. Kiedy urządzenie jest poddawane niedozwolonym przeciążeniom oraz zbyt wysokiej temperaturze, zasilanie jest odcinane do momentu aż parametry powrócą do odpowiednich poziomów.


Metalowy uchwyt zaciskowy – uchwyt poddawany jest ekstremalnym obciążeniom, wynikającym z siły reakcji podczas wiercenia lub wkręcania. Dlatego został wykonany z elementów stalowych. Dodatkowo, wkładki dociskające wiertło zrobione są z węglika spiekanego. Jest to gwarancja pewności zacisku, jakości i precyzji.
Regulacja momentu obrotowego – urządzenie posiada 20 indywidualnych pozycji ustawień siły dokręcania oraz trybu wiercenia.
Metalowa przekładnia – jej jakość jest kluczowa dla całego urządzenia, dlatego została ona wykonana z metalu i poddana ścisłemu procesowi kontroli jakości, co daje gwarancję, że wiertarko-wkrętarka wkręci dziesiątki tysięcy śrub i wkrętów bez przeszkód.
Solidna technologia produkcji akumulatorów – wiertarko-wkrętarka została wyposażona w ogniwa prądowe najwyższej klasy i akumulator serii PREMIUM. Specjalna konstrukcja zintegrowanych ogniw prądowych, zapewnia odpowiednie chłodzenie pracującego akumulatora. Jest to gwarancją niższego zużycia energii, a także dłuższej żywotności i sprawność ogniw. Dodatkowo poszczególne cele prądowe zostały wzmocnione, aby chronić urządzenie przed wstrząsami i upadkami. Elektroniczny nadzór nad każdym pojedynczym ogniwem oraz inteligentna cyfrowa kontrola przepływu prądu zwiększają wydajność całego akumulatora. Proces kontroli ładowania i rozładowania chroni przed pełnym rozładowaniem oraz przegrzaniem, a o poziomie naładowania informuje dioda LED.
Obudowa zewnętrzna – wzmocniona miękkimi elementami, dzięki czemu skutecznie tłumi uderzenia i ma większą odporność na zarysowania.

Napięcie zasilania – 18 V.
Prędkość obrotowa – 1/2 bieg – 0-550 / 0-2000 U/min (rpm).
Moment max. twardy/miękki –140 / 60Nm.
Średnica max. wiercenia w drewnie – 100 mm.
Średnica max. wiercenia w aluminium – 13mm.
Średnica max. wiercenia w stali – 13 mm.
Średnica max. śrub – 12 mm.
Zakres uchwytu wiertarskiego – 1,5-13 mm.
Waga z akumulatorem – 2,3 kg.

Wyposażenie:
Dwa akumulatory 4.0 Ah.
Ładowarka.
Dodatkowa rękojeść.
Uchwyt na pasek.
Walizka systemowa ORSY.

Produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl

Art. nr “https://eshop.wurth.pl/Wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-ABS-18-Power-M-CUBE-WIERTARKO-WKRETARKAABS-18-POWER-2X4AH/5701404004.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=5701404004&CampaignName=SR001″5701404004.

Zdjęcie produktu:

O Würth Polska
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska 32 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem “https://www.wurth.pl/pl/wuerth_pl/firma_1/firma_2.php“.

O grupie Würth
Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 77 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,6 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2018 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 13,6 mld EUR.