Würth Polska rozpoczyna rok z nowym sklepem stacjonarnym

Firma Würth Polska sukcesywnie stawia na rozwój tradycyjnych kanałów sprzedaży. Wynikiem tych działań jest nowy punkt usytuowany w Lesznie – to pierwszy sklep w tym mieście. Wielkopolska jest ważnym obszarem dla  rozwoju marki Würth, która jest obecna na polskim rynku od przeszło 32 lat i zaopatruje fachowców z różnych branż w specjalistyczny sprzęt, chemię techniczną, produkty bhp, elektronarzędzia i wiele innych.

– Leszno jest naszym nowym punktem na mapie Polski i kolejnym już w województwie wielkopolskim. Planując lokalizację nowych sklepów, bierzemy pod uwagę wiele czynników, ale najważniejszy stanowią nasi klienci. W ich ręce oddajemy nie tylko wyposażoną w szeroki wybór produktów i przestronną powierzchnię sprzedaży – bo ta w Lesznie ma 343 mkw. – ale też możliwość konsultacji i zasięgnięcia specjalistycznej wiedzy. Nasi doradcy wyróżniają się odpowiednim przygotowaniem oraz wiedzą przydatną w przypadku wyborów bardziej skomplikowanych rozwiązań — mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

„Blisko. Bliżej. Würth!” – 45 sklepów na terenie Polski

Sklep w Lesznie zlokalizowany jest przy ul. Leśnej 1C, a sprzedaż rusza już 15 lutego br. Na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy w nowym sklepie, czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

– Zaledwie kilka tygodni temu otwieraliśmy dwa nowe sklepy na terenie Polski, a dziś znów świętujemy kolejne otwarcie. W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą Würth Polska i wybrać produkty jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Na klientów czekają m.in. elementy złączne, wiertła, elektronarzędzia, chemia techniczna, wkręty czy narzędzia ręczne. Dbamy o to, aby nasz asortyment wyróżniał się jakością i funkcjonalnością oraz spełniał oczekiwania wszystkich fachowców, niezależnie od branży – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 45 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR.