Würth Polska otworzył nowy sklep stacjonarny w Łodzi

Würth Polska, wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów, z sukcesem rozwija swoją działalność na polskim rynku. 11 lipca br. firma otworzyła kolejny sklep stacjonarny w naszym kraju. Nowa placówka znajduje się w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i jest to już 47 punkt sprzedaży na terenie Polski. Inauguracji sklepu towarzyszyły Dni Otwarte, podczas których na odwiedzających klientów czekały liczne atrakcje i promocyjne ceny.

Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 32 lat i oferuje imponujący wybór ponad 125 tysięcy produktów i rozwiązań dla różnych branż. Bogaty asortyment obejmuje narzędzia ręczne, elektronarzędzia, odzież BHP, chemię techniczną oraz wiele innych artykułów niezbędnych w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, ciesielstwie, stolarstwie czy rolnictwie. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska można zamówić również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym, zapewniając wygodne i wszechstronne możliwości zakupów.

Sprzęt dla profesjonalistów blisko Ciebie

 

Powstanie drugiej placówki w Łodzi to dobra wiadomość dla przedsiębiorców z miasta oraz okolicznych miejscowości, którzy szukają produktów najwyższej jakości. Nowy sklep znajduje się przy ulicy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw. Podobnie jak w innych placówkach marki, klienci mają tu okazję skorzystać z szerokiej gamy produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz możliwości odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym. Pierwszy punkt, znany dobrze klientom w Łodzi, mieści się przy ulicy Wydawniczej 1/3 (budynek F).

— Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wynikiem tego jest otwarcie nowej placówki stacjonarnej. Łódź to ważne miejsce w centralnej Polsce, dlatego otwieramy kolejny punkt, w którym od teraz każdy profesjonalista będzie mógł kupić nasze produkty i zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy od naszych ekspertów. —mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Inauguracja sklepu w Łodzi odbyła się wraz z organizowanymi przez Würth Polska Dniami Otwartymi. Podczas wydarzenia miały miejsce prezentacje nowych produktów, a każdy klient mógł osobiście przetestować wybrany produkt i porozmawiać o jego cechach ze specjalistą. Dni Otwarte to także doskonała okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl