Würth Polska otworzył dwa nowe sklepy stacjonarne!

Würth Polska poszerza sieć placówek stacjonarnych. Niedawno na Śląsku firma hucznie świętowała otwarcie 40. sklepu w kraju, a już zaprasza do nowych obiektów. Sklep w Poznaniu przyjął pierwszych klientów wraz z początkiem lutego, natomiast placówka Warszawa Estrady została otwarta dwa dni później.

Nowopowstałe placówki to kolejny krok firmy Würth by być bliżej swoich klientów. Dzięki temu profesjonaliści z aglomeracji warszawskiej i Poznania będą mogli wygodnie zaopatrywać się w niezbędne produkty oraz poznać szeroką ofertę firmy. Składają się na nią m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, artykuły i odzież BHP, akcesoria warsztatowe i chemia techniczna.

Poznański sklep zlokalizowany jest przy ul. Bałtyckiej 7, a jego powierzchnia to 222 mkw. Drugi z nowych obiektów mieści się przy ul. Estrady 9A w Mościskach, tuż przy rogatkach Warszawy. Ma salę sprzedaży o powierzchni aż 210,5 mkw. z 237 przeznaczonych na cały sklep. Oba obiekty czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy w nowych sklepach, czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Bogato zaopatrzone sklepy w dogodnych lokalizacjach

Zauważyliśmy, że Poznań i Warszawa są rynkami o wysokim zapotrzebowaniu na profesjonalne produkty dla fachowców. Mieści się tam wiele firm i warsztatów, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie 3. sklepu w Poznaniu i 8. w aglomeracji warszawskiej. Stale rozwijamy sieć naszych placówek stacjonarnych w całym kraju, tak by klienci mogli bezproblemowo zapoznać się z naszymi produktami – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – W każdym ze sklepów na klientów czeka wykwalifikowana kadra, która pomoże dobrać najlepsze rozwiązania wśród tysięcy artykułów specjalistycznych, przeznaczonych m.in. dla branży budowlanej, motoryzacyjnej, utrzymania ruchu, meblarskiej czy stolarskiej – dodaje.

Würth Polska od 32 lat sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, a pierwszy sklep firmy w Polsce powstał już w 2006 r. Produkty Würth Polska dostępne są nie tylko w obiektach stacjonarnych na terenie całego kraju, ale można je również nabyć u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym www.wurth.pl. Oferta kierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 700 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 81 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2020 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,41 mld EUR.