Würth Polska otwiera nowe sklepy stacjonarne

Sieć sklepów stacjonarnych Würth stale się powiększa. Firma otworzyła 2 nowe punkty sprzedaży – w Przemyślu i  we Wrocławiu. To kolejne sklepy na terenie naszego kraju, a w planach są już następne lokalizacje. Obecna od 32 lat na polskim rynku firma specjalizuje się w zakresie sprzedaży materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Zgodnie z hasłem przewodnim „Blisko. Bliżej. Würth!” firma otworzyła  kolejne punkty stacjonarne, w których profesjonaliści znajdą m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, artykuły i odzież BHP, akcesoria warsztatowe i chemię techniczną. Wizyta w sklepie stacjonarnym to również świetna okazja do zapoznania się z produktami oraz możliwość zasięgnięcia fachowej porady. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych i w sklepie internetowym.

Produkty dla fachowców w zasięgu ręki

Nowy sklep we Wrocławiu, o powierzchni aż 300 metrów, zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego 82-86.  – to już drugi punkt marki w tym mieście. Natomiast sklep w Przemyślu znajduje się przy ul. Lwowskiej 76, a jego powierzchnia to 129 metrów. W nowopowstałych sklepach klienci znajdą bogaty asortyment specjalistycznych produktów dla profesjonalistów wielu branż, m.in. budowlanej, motoryzacyjnej, utrzymania ruchu, meblarskiej czy stolarskiej. Do dyspozycji są również parkingi.

— W 2006 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Polsce i od tego momentu nieustannie rozwijamy ten kanał sprzedaży. Powiększamy sieć naszych placówek, których obecnie mamy  już 44. Znaleźć nas można w wielu miastach na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy od dziś również w Przemyślu. Staramy się, aby nasze sklepy znajdowały się w dogodnych punktach komunikacyjnych, z łatwym dostępem do parkingu. Każdy z naszych sklepów wyposażony jest w bogaty asortyment produktów dla specjalistów, a nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze artykułów dopasowanych do potrzeb. — mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 42 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska.

 

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2021 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 17,1 mld EUR.