Wieloelementowa i multikolorowa. Nowa kolekcja odzieży BHP od Würth Polska

Wiosenna kolekcja odzieży BHP od Würth Polska wyróżnia się nie tylko wytrzymałością, ale jest także nowoczesna i wygodna. Szeroki wachlarz kolorów oraz elementów sprosta wymaganiom najbardziej wymagających osób. Wszystkie ubrania posiadają certyfikat OEKO-TEX 100. W nowej kolekcji dostępne są buty, spodnie – krótkie i długie, a także bluzy, kombinezony i kamizelki. Profesjonalne robocze ubrania ochronne Würth Polska zapewniają bezpieczeństwo pracy, spełniając najwyższe standardy jakości.
Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Wśród asortymentu można znaleźć takie produkty jak:
  • CETUS Bluza polarowa
Wytrzymała bluza polarowa z wiosennej kolekcji Würth Polska zapewnia optymalną temperaturę oraz wysoki komfort użytkowania. Wykonana w 100% z poliestru o gramaturze 250 g/m2. Ma dwie kieszenie boczne oraz kieszeń na piersi, a także regulowany dół oraz podwójne wykończenie rękawów. Dostępna w rozmiarach XS-6XL i aż w 9 różnych kolorach – antracytowym, czarnym, granatowym, szarym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i beżowym.
Art. nr M456 191 …
Zdjęcie produktu:
  • CETUS Spodnie robocze
Spodnie robocze z nowej kolekcji Würth Polska zostały uszyte z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału (65% poliester, 35% bawełna gramatura 245 g/m2). Suwak i napy wykonano z tworzywa sztucznego, nie zawierają metalu. Posiadają 5 kieszeni zewnętrznych, 2 uchwyty na długopis oraz uchwyt na miarkę. Elastyczne wstawki w pasie zwiększają komfort noszenia. Dzięki wzmacnianej kieszeni na nakolanniki, spełniają normę EN 14 404. Można je prać w pralniach przemysłowych. Dostępne są w rozmiarach 40-66 i 9 różnych kolorach – antracytowym, czarnym, granatowym, szarym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i beżowym.
Art. nr M403 401 …
Zdjęcie produktu:
  • CETUS Spodnie robocze ¾
Spodnie robocze o długości ¾ są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia. Skład materiału, z którego zostały uszyte to w 65% poliester i 35% bawełna o gramaturze 245 g/m2. Napy i suwak wykonano z tworzywa sztucznego, nie zawierają metalu. Spodnie te posiadają 5 kieszeni zewnętrznych, 2 uchwyty na długopis oraz uchwyt na miarkę. Mają także elastyczne wstawki w pasie, które zwiększają komfort noszenia. Posiadają wzmacnianą kieszeń na nakolanniki, dzięki czemu spełniają normę EN 14 404. Można je prać w pralniach przemysłowych. Dostępne są w rozmiarach 40-66 i 9 różnych kolorach – antracytowym, czarnym, granatowym, szarym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i beżowym.
Art. nr M413 147 …

Zdjęcie produktu:

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 35 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 78 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2019 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,27 mld EUR.