Wiele możliwości w jednej maszynie – uniwersalna młotowiertarka Würth z serii M-CUBE® dostępna w Polsce

Młotowiertarki to przede wszystkim urządzenia do wiercenia w betonie, jednak narzędzie to może być znacznie bardziej uniwersalne w zastosowaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom specjalistów z różnych branż Würth Polska wprowadza na rynek pierwsze tego typu elektronarzędzie z serii M-CUBE® – uniwersalną młotowiertarkę ABH 18 COMPACT. Urządzenie z funkcją szybkiego przezbrojenia posiada dwa uchwyty wiertarskie. Podstawowy SDS do wiercenia w betonie oraz uchwyt szybkozaciskowy do wierteł typowych z chwytem okrągłym, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako młotowiertarka i jako zwykła wiertarka czy wkrętarka.

Charakterystyka produktu:
Bezszczotkowy silnik – bezobsługowy, wysokowydajny motor napędowy gwarantuje długą żywotność urządzenia, niskie zużycie energii oraz dużą moc przekazywaną na przekładnię.
Elektronika chroniąca silnik – innowacyjne rozwiązania chronią silnik przed przeciążeniem oraz przegrzaniem. Kiedy urządzenie jest poddawane niedozwolonym przeciążeniom oraz zbyt wysokiej temperaturze, zasilanie jest odcinane do momentu aż parametry powrócą do odpowiednich poziomów.
System tłumienia wibracji – dzięki znacznej redukcji drgań podczas pracy zapewnia wygodę i komfort nawet podczas długich wierceń z udarem.
Wygodny przełącznik trybu pracy – mechanizm, za pomocą którego można szybko i sprawnie zmienić tryb pracy pomiędzy wierceniem, wierceniem udarowym i dłutowaniem. Dodatkowa pozycja do ustawienia kąta dłuta.
Dodatkowy uchwyt szybkozaciskowy – wymienny metalowy uchwyt do wiercenia za pomocą wierteł cylindrycznych.
Obudowa zewnętrzna – wzmocniona miękkimi elementami, dzięki czemu skutecznie tłumi uderzenia i ma większą odporność na zarysowania.
Napięcie zasilania – 18 V.
Energia pojedynczego udaru – 2.5 J.
Regulowana prędkość obrotowa – 0-1400 U/min(rpm).
Liczba udarów – 0-4800 U/min(rpm).
Średnica max. wiercenia w drewnie – 25 mm.
Średnica max. wiercenia w betonie – 26 mm.
Średnica max. wiercenia w stali – 10 mm.
Mocowanie od strony maszyny – uchwyt szybkowymienny.
Waga z akumulatorem – 3,7kg.

Wyposażenie:
Dwa akumulatory 5.0 Ah.
Szybka ładowarka ALG 18/6 FAST.
Walizka systemowa 8.4.2.

Produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl

Art. nr https://eshop.wurth.pl/Motowiertarka-ABH-18-COMPACT-MOTOWIERTARKA-ABH18-COMPACT-2X5AH-MCUBE/5701403004.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=5701+403+004&CampaignName=SR001″ 5701 403 004

O Würth Polska
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 33 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska HYPERLINK “https://www.wurth.pl/pl/wuerth_pl/firma_1/firma_2.php”pod linkiem.

O grupie Würth
Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 77 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,6 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2018 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 13,6 mld EUR.