Więcej niż naprawa – Serwis Festool i ZLECENIE NAPRAWY ONLINE

Nie ma nic prostszego od zlecenia naprawy online przez konto MyFestool. Kilka kliknięć i narzędzie odbiera od Ciebie kurier, który dostarcza je bezpośrednio do serwisu. Drugiego najlepszego serwisu w rankingu europejskim marki Festool.

Narzędzia dla fachowców, serwis dla wymagających

Festool produkuje narzędzia od ponad 90 lat i doskonale zdaje sobie sprawę z problemów, z którymi borykają się rzemieślnicy różnych branż w swojej codziennej pracy. „Wiemy, że narzędzia dla fachowców są przedłużeniem rąk, gdy pracują przy wykończeniach, w meblarstwie czy na stolarni, bez sprawnego sprzętu zatrzymuje się cała praca” -mówi Łukasz Buś, kierownik działu serwisu w Festool Polska. -„Dostarczanie doskonałych narzędzi to tylko jeden z priorytetów Festool, kolejnym zadaniem, które stawiamy sobie jako marka premium to opieka nad tymi, którzy nam zaufali. Jeżeli kupujesz narzędzia Festool otrzymujesz w pakiecie serwis na równie wysokim poziomie, jak jakość naszego sprzętu.”

48 godzin po zleceniu naprawy online

Jeżeli twój sprzęt odmówi posłuszeństwa, a Ty zlecisz jego naprawdę online za pośrednictwem konta MyFestool, to zabierzemy go od ciebie i naprawimy w ciągu 48 godzin, po czym odeślemy pod wskazany adres. Dlaczego tak robimy? Bo wiemy, że każdy dzień przestoju to twój stracony czas i pieniądze, a w Festoool dbamy o naszych klientów.

Dzięki formie online, informacja trafia do nas szybciej niż samo narzędzie, a my możemy zaplanować jego naprawę w całym procesie logistycznym. Wybierając formę zgłoszenia naprawy online, za pośrednictwem konta MyFestool, klient ma pewność, że narzędzie trafi do niego z powrotem bez niepotrzebnej zwłoki.

Świat idzie do przodu, a my z nim od ponad 90 lat

„Gdy narzędzie trafia w ręce rzemieślnika, chcemy aby ten wiedział, że może na nas dalej polegać. Nasza opieka nad klientem nie kończy się wraz ze sprzedażą, ona wtedy się zaczyna.”- mówi Łukasz Buś. Rejestracja do MyFestool pozwala na zarządzanie danymi oraz zlecenie naprawy, a zarejestrowanie narzędzia w ciągu 30 dni od daty zakupu, daje Gwarancję all-inclusive. Ta gwarancja jest bardzo ważnym elementem składowym całej oferty i systemu Festool. Gwarancja all-inclusive to bezpłatne naprawy wraz z wymianą części zamiennych, bezpłatne ubezpieczenie na wypadek kradzieży oraz gwarancja dostępności części zamiennych przez 10 lat od zakończenia produkcji.

Wyjątkowe narzędzia, wyjątkowe gwarancje

Zupełnie niespotykane dla branży elektronarzędzi jest także to, jak Festool gwarantuje m.in. wytrzymałość akumulatorów. Przykład? Jeżeli klient zarejestruje narzędzie w ciągu 30 dni od daty zakupu i okaże się, że pojemność jego akumulatora spadła poniżej 69% (w czasie 3-letniego okresu ochronnego), wtedy Serwis Festool bezpłatnie wymieni taki akumulator na nowy. Aby posiadać wszystkie powyższe korzyści trzeba pamiętać o rejestracji narzędzi w ciągu 30 dni o daty zakupu za pośrednictwem konta MyFestool. Od 01.01.2021 rejestracja ta, może być dokonana tylko i wyłącznie przez klienta końcowego, a nie jak dotychczas przez dystrybutora.

Uwaga! Skorzystaj ze ZLECENIA NAPRAWY ONLINE i odbierz PREZENT! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

Jak w szybki i łatwy sposób dostarczyć narzędzie do naszego serwisu i ODEBRAĆ PREZENT?

Zaloguj się do konta MyFestool, wybierze narzędzie, które chcesz wysłać do serwisu i wejdź w „zlecenie naprawy online”. Wypełnij zgłoszenie w polu opis usterki wpisz hasło naprawaOnline21. Kurier odbierze narzędzie ze wskazanego przez Ciebie miejsca, a później odwiezie tam gdzie będziesz chciał!

Więcej informacji na temat serwisu Festool oraz trwającej promocji można znaleźć na stronie: www.festool.pl/serwis