TOPROCK – the Sound of Systainer Nowy głośnik budowlany Festool z funkcją Bluetooth®

Views: 28

Nowy członek zespołu w rodzinie Festool Sound nosi dźwięczną nazwę TOPROCK. Wydajny głośnik Bluetooth® został w przemyślany sposób zintegrowany w pokrywie nowego Systainera³ i łączy w sobie wszystkie zalety systemu Systainerów Festool z doskonałym dźwiękiem hi-fi. Możliwość korzystania zarówno na budowie, w warsztacie, jak i w czasie wolnym.

The Sound of Systainer: Nowy głośnik TOPROCK Bluetooth® kładzie kres kompromisowym rozwiązaniom, wywołując dźwiękową rewolucję na budowie i w warsztacie. Za wysoką jakość dźwięku hi-fi odpowiadają cztery wysokiej klasy głośniki neodymowe umieszczone w pokrywie, jak również dwa systemy bass reflex, które zawdzięczają swoje imponujące brzmienie doskonale zaprojektowanej komorze rezonansowej. Rezultat zaskoczy nawet najbardziej wymagających słuchaczy: Nowy TOPROCK zapewnia krystalicznie czysty, wielowymiarowy dźwięk hi-fi. W celu wypełnienia dźwiękiem większych pomieszczeń wystarczy podłączyć dwa głośniki TOPROCK do smartfona, aby już po chwili cieszyć się dźwiękiem stereo wypełniającym całą przestrzeń. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu standardowi Bluetooth® 5.0 z technologią TWS (true wireless stereo). Głośnik TOPROCK czuje się komfortowo również na wyższych poziomach.

Dziecinnie prosta obsługa – zintegrowany akumulator

Oprócz dźwięku, równie imponująca jest obsługa kompaktowego głośnika: Za pomocą czterech łatwo dostępnych przycisków można ustawić głośność oraz sparować smartfon lub tablet. Alternatywnie głośność można wygodnie regulować za pomocą smartfona. Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi nowy TOPROCK wytrzymuje do dziesięciu godzin pracy przy średniej głośności. Oznacza to cały dzień pracy z muzyką w tle. Urządzenia zewnętrzne mogą być łatwo naładowane za pomocą zintegrowanego wyjścia USB.

Na górze muzyka – na dole narzędzie

Pełne brzmienie TOPROCK zawsze z Tobą. Narzędzia i wyposażenie można optymalnie przechowywać wewnątrz Systainera³, co sprawia profesjonalne wrażenie. W ten sposób muzyka jest odtwarzana na górze, a narzędzia są przechowywane na dole, jak zwykle.

Zalety nowego głośnika TOPROCK Bluetooth®:

• TOPROCK jest dostępny w sprawdzonym formacie Systainera – narzędzie na dole, muzyka na górze

• Doskonałe brzmienie dzięki czterem neodymowym głośnikom i dwóm systemom bass reflex

• Bluetooth® 5 z technologią TWS (true wireless stereo) umożliwia uzyskanie wypełniającego pomieszczenie dźwięku stereo po podłączeniu dwóch głośników TOPROCK

• Funkcja powerbanku: gniazdo USB do ładowania urządzeń zewnętrznych

• Intuicyjna obsługa i podświetlane przyciski

• Praca z wbudowanym akumulatorem lub przewodem zasilającym

Hi-Fi w formacie Systainera

Dobry dźwięk w pracy jest istotny, ale najważniejsze, żeby nowy członek pasował do reszty zespołu: Głośnik TOPROCK Bluetooth® jest w pełni kompatybilny z Systainerami wszystkich generacji, odkurzaczami mobilnymi i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego. Nowy głośnik TOPROCK Bluetooth® będzie dostępny od września w sklepach specjalistycznych – online lub stacjonarnie.

Więcej informacji na stronie www.festool.pl