Szafka warsztatowa z wyposażeniem, 544 elementy

Högert Technik, nowoczesna marka narzędzi ręcznych, systemów przechowywania oraz artykułów BHP, nieustannie rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania profesjonalistów w wielu branżach.

Dewizą marki jest dostarczanie wartościowych rozwiązań łączących trwałość i funkcjonalność produktów. Narzędzia Högert Technik dedykowane są do intensywnej eksploatacji przez wymagających profesjonalistów niemalże z każdej branży, takich jak hydraulika, elektryka, motoryzacja czy mechanika. Nieustannie rozwijaną kategorią jest kategoria Przechowywanie, która zapewnia rozwiązania umożliwiające i ułatwiające specjalistom organizację narzędzi w miejscu pracy, a także ich transport w miejsce pracy. Najnowszym rozwiązaniem przeznaczonym dla serwisów samochodowych oraz warsztatów rzemieślniczych jest 544-elementowa szafka warsztatowa HT7G050.

Solidna konstrukcja szafki daje gwarancję długotrwałego użytkowania jej w warunkach warsztatowych, natomiast 4 kółka, w tym 2 koła skrętne, zapewniają mobilność, dzięki czemu szafka zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu.

Szafka warsztatowa posiada 7 wysuwanych szuflad: 6 szuflad wysokości 50 mm (maksymalne obciążenie 15 kg) oraz 1 szuflada wysokości 130 mm (maksymalne obciążenie 25 kg). Szuflady posiadają indywidualne zamknięcia zabezpieczające je przed samoczynnym otwarciem, natomiast możliwość pełnego otwarcia szuflad ułatwia dostęp do wszystkich narzędzi, również tych znajdujących się w tylnej części szuflady. Prowadnice szuflad z łożyskami kulkowymi gwarantują długotrwałe użytkowanie nawet przy wysokim obciążeniu. Szafka warsztatowa posiada schowek boczny z półką, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania puszek czy butelek, które należy przechowywać w pozycji stojącej. Dla większego zabezpieczenia przed kradzieżą czy przed otwarciem szuflad podczas transportu, schowek, jak i cała szafka, zamykane są na kluczyk, a w zestawie znajdują się po 2 kluczyki – do szafki oraz drzwiczek bocznych. Kółka w rozmiarze 5 x 1.25” z łożyskami kulkowymi, wykonane zostały z tworzywa TPR. Dwa koła skrętne z hamulcami umożliwiają manewrowanie szafką oraz zabezpieczenie przed jej przesuwaniem. Blat szafki wykonany został ze wzmocnionego tworzywa PP. Posiada uformowane wgłębienia ułatwiające segregację drobnych elementów odkładanych na blat.

Cztery szuflady wyposażone zostały w pianki techniczne EVA co pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy zapewniając łatwy i wygodny dostęp do często używanych produktów. Zawartość wkładów to aż 544 elementy, przydatne w pracy każdego mechanika czy rzemieślnika:

Praktyczna i pojemna szafka, wyposażona w odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria, doskonale sprawdzi się w pracy każdego profesjonalisty. Produkt dostępny jest od września br. w sklepie internetowym marki www.hoegert.com, a także w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju. Zobacz gdzie można kupić produkty marki Högert Technik.