Swoboda szlifowania z nową szlifierką akumulatorową Mirka® ANGOS

Nowa szlifierka akumulatorowa Mirka ANGOS to odpowiedź na niektóre z najbardziej palących potrzeb w zakresie szlifowania blach i karoserii. Uwolnij się od kabli i węży i wykonaj swoją pracę szybciej i łatwiej.

Wyjątkowa Mirka ANGOS ARG-B 200 to pierwsze akumulatorowe narzędzie szlifierskie firmy Mirka. Może być używane z różnymi akcesoriami do szlifowania metalu, czyszczenia po spawaniu, kondycjonowania powierzchni, cięcia i gratowania oraz usuwania farby. Szlifierkę można doposażyć w szczotki ścierne, tarcze szybkomocujące, zadziory z twardego metalu, tarcze pilnikowe lub tarcze do cięcia przeznaczone do prac, z którymi nie radzą sobie narzędzia wymagające użycia węży lub kabli, dzięki czemu możesz przyjąć dowolną pozycję roboczą.

„Mirka ANGOS to wyjątkowe narzędzie, które sprosta wielu wyzwaniom. ANGOS zapewni Ci swobodę szlifowania trudno dostępnych miejsc, bez utraty na jakości” – gwarantuje Nicklas Lerstrand, kierownik produktu w Mirka.

Szeroki zakres regulacji prędkości 2500–20 000 obr./min, niewielki ciężar 890 g oraz wygodna, wyważona i ergonomiczna konstrukcja czynią z ANGOS ARG-B uniwersalne narzędzie przeznaczone do szerokiego zakresu prac. Aby skrócić czas przestoju do minimum, Mirka ANGOS jest dostarczana w zestawie z dwoma akumulatorami 5,0 Ah – żeby kontynuować pracę, wystarczy wymienić akumulator na w pełni naładowany. Dzięki niskoenergetycznej technologii Bluetooth®, ANGOS można sparować z szeroką gamą urządzeń pomagających monitorować poziom wibracji.