Spotkajmy się na Festool Roadshow 2021

Jesienią spotkaj się z nami na Festool Roadshow 2021! W tym roku odwiedzimy aż siedemnaście miast w całej Polsce. Startujemy już 20 września w Bydgoszczy! Dla fachowców z branży stolarskiej odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego przygotowaliśmy sześć spotkań – od 11 do 16 października. Zaplanowaliśmy ciekawe atrakcje, w tym konkurs na precyzję „Pod właściwym kątem” oraz międzymiastową rywalizację „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej”. Co najważniejsze będziesz mógł wziąć udział w pokazie elektronarzędzi i zobaczyć nasze narzędzia w akcji. Przyjdź, przetestuj i poznaj magię Festool!

Na Roadshow spotkasz najlepszych specjalistów od elektronarzędzi – naszych Doradców Technicznych

Spotkaj się z nami na żywo i zobacz, jak nasze narzędzia mogą Cię wesprzeć w Twojej codziennej pracy.

Jedno wydarzenie – dwa konkursy

Każdy z siedemnastu przystanków Roadshow 2021 bierze udział w konkursach z nagrodami.
Koniecznie zabierzcie ze sobą swoje szyny od Festool i weźcie udział w konkursie  „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy uczestnik konkursu dostanie prezent w postaci czapki z daszkiem lub okularów przeciwsłonecznych, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 wyłonimy miasto, z którego zwycięzcy otrzymają bluzy Festool!

17 różnych lokalizacji, tak aby dotrzeć do wszystkich zainteresowanych

Jedziemy przez całą Polskę odwiedzając aż 17 miast.

Przygotowaliśmy również konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS z podkładkami samoprzylepnymi. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2×5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce otrzyma lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), trzecie miejsce to zestaw gadżetów Festool.

Poznaj nasze narzędzia

O elektronarzędziach opowiedzą osoby, które znają je najlepiej – nasi Doradcy Techniczni. To właśnie oni odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. zagłębiarkę TSC 55 K, frezarkę górnowrzecionową OF 1010 R oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

Moc atrakcyjnych konkursów i wiele ciekawych spotkań na Roadshow 2021. 

Moc atrakcyjnych konkursów i wiele ciekawych spotkań na Roadshow 2021. 

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w niezwykłym pokazie działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80. Dzięki temu systemowi, ryzyko najpoważniejszych urazów, do jakich dochodzi w trakcie cięcia, zostało zredukowane do minimum.

Zarejestruj się wcześniej i odbierz prezent

Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow przewidzieliśmy prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon. 

Zapraszamy do udziału w wielu atrakcyjnych konkursach na Roadshow 2021.

W konkursie  „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” może wziąć udział każdy, kto przyniesie z sobą szynę Festool.

Do zobaczenia na Roadshow 2021! 

Zobacz trasę i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow