Przełomowe rozwiązanie MILWAUKEE® eliminuje konieczność zszywania ręcznego

MILWAUKEE® pomaga usprawnić proces montażu miedzianych przewodów uziemiających i elementów ogrodzeń, wprowadzając do oferty M18 FUEL™ zszywacz do ogrodzeń oraz zszywki ocynkowane ogniowo 9 GA. Zszywacz do ogrodzeń ułatwia zszywanie i umożliwia pracę przez cały dzień na jednym ładowaniu akumulatora.

Wielu monterów linii elektroenergetycznych podczas mocowania miedzianego przewodu uziemiającego do drewnianego słupa używa młotka. Podobnie pracują instalatorzy ogrodzeń z drutu. Jednak ręczne wbijanie zszywek 9 GA to proces nie tylko czasochłonny, ale również pracochłonny i męczący. Dzięki zastosowaniu akumulatorowego zszywacza od MILWAUKEE®, zadania wykonywane przez monterów są prostsze, a efektywność użytkowników większa. Narzędzie zostało zaprojektowane w taki sposób, by za pomocą bezprzewodowej technologii wbijania gwoździ i zszywania, zmniejszyć obciążenie związane z ręcznym wbijaniem gwoździ i zszywek oraz zredukować liczbę powtórzeń.

Zastosowanie M18 FUEL™ zszywacza do ogrodzeń umożliwia monterom linii elektroenergetycznych i instalatorom ogrodzeń nawet sześciokrotnie szybsze zszywanie niż w przypadku pracy manualnej. Do wbijania zszywek za pomocą akumulatorowego zszywacza wystarczy jedna ręka, a manewrowanie nim jest bardzo łatwe. Dzięki wyeliminowaniu powtarzalnego uderzania młotkiem, praca montera używającego bezprzewodowego zszywacza MILWAUKEE® jest o wiele mniej obciążająca. Zastosowany akumulator M18 REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 3,0 Ah pozwala wbić do 600 zszywek na jednym ładowaniu, skracając czas potrzebny na wbijanie ręczne. Wyposażony jest w automatyczną oraz ręczną blokadę spustu, która zapobiega niezamierzonemu lub nieprawidłowemu wystrzeliwaniu zszywek. Zszywacz do ogrodzeń wyposażony jest w opatentowany przez MILWAUKEE® mechanizm sprężyny azotowej, zapewniający optymalną siłę wymaganą do wbijania zszywek nawet w najtwardsze materiały.

Marka MILWAUKEE® wprowadza również do oferty nowe zszywki ocynkowane ogniowo 9 GA. Zostały one opracowane wyłącznie do wykorzystania w M18 FUEL™ zszywaczu do ogrodzeń i są dostępne w rozmiarach 40, 45 i 50 mm. Zszywki kolczaste pokryte są powłoką ocynkowaną i mają końcówki z ostrzami rozbieżnymi, co zapewnia doskonałe trzymanie się w materiale przez dłuższy czas. Ponadto specjalna konstrukcja korony typu diamond crown pozwala zarówno na mocowanie drutu o większej średnicy, jak i małych elementów plastikowych. Zszywki 9 GA wykonane są w ocynku ogniowym w celu zwiększenia odporności na korozję.

Nowy zszywacz do ogrodzeń M18 FUEL™ jest w pełni kompatybilny z całą linią narzędzi w systemie M18™. System M18 FUEL™ zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających profesjonalnych użytkownikach elektronarzędzi. Wszystkie produkty M18 FUEL™ cechuje wyjątkowa wydajność. Są wyposażone w trzy innowacyjne, zastrzeżone rozwiązania MILWAUKEE® – bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM™ oraz oprogramowanie REDLINK PLUS™, które zapewniają ponadprzeciętną moc, najwyższą żywotność i trwałość w miejscu pracy. Narzędzia M18 FUEL™ to najpotężniejsze w swojej klasie bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe 18 V.

Specyfikacja produktów

M18 FUEL™ Zszywacz do ogrodzeń (M18 FFUS-302C)

 • Działa wyłącznie ze zszywkami ogrodzeniowymi MILWAUKEE® 9 GA ocynkowanymi ogniowo (sprzedawane oddzielnie)
 • Oświetlenie diodowe LED powierzchni roboczej
 • Klips umożliwiający zawieszenie na pasku (możliwość montażu z obu stron narzędzia)
 • Beznarzędziowe usuwanie zaciętych zszywek
 • Beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania
 • Automatyczny wyłącznik Dry-Fire zabezpieczający urządzenie przed pracą z pustym magazynkiem
 • Drugi mechaniczny przełącznik blokady spustu
 • Oznaczenia głębokości wbijania zszywek
 • Możliwość precyzyjnego ustawiania zszywek
 • Zszywki 9 GA
 • Pojemność magazynka: 45
 • Waga z akumulatorem M18 HB3: 5 kg

Zszywki ogrodzeniowe ocynowanie ogniowo 9GA MILWAUKEE®

 • Dostępne w 3 długościach:
  • 40 mm – 4932480358
  • 45 mm – 4932480359
  • 50 mm – 4932480360
 • Zszywki kompatybilne WYŁĄCZNIE z M18 FUEL™ zszywaczem do ogrodzeń 

O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym dostawcą rozwiązań w branży narzędziowej, w tym przenośnych elektronarzędzi i dedykowanych akcesoriów, narzędzi ręcznych, systemów przechowywania i Środków Ochrony Indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw do rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie.