Pakiet APP Plus firmy HOMAG

Views: 41

Już teraz Pakiet App-Plus dostępny bezpłatnie przy zakupie każdej nowej maszyn – – błyskawiczny serwis,  przejrzysty status maszyny oraz pełna kontrola narzędzi od teraz o każdej porze i na wyciągnięcie ręki na tablecie, smartfonie lub komputerze.

Za pomocą naszego pakietu App-Plus można bezpłatnie i bez wyjątku przetestować wszystkie dostępne aplikacje w okresie obowiązywania gwarancji maszyny. Skorzystaj z naszej oferty i już teraz wkrocz z nami do cyfrowego świata obróbki drewna.  Czerp korzyści bez żadnych zobowiązań.

W ramach pakietu App-Plus do każdej nowo zakupionej maszyny otrzymasz pięć aplikacji cyfrowych: ServiceBoard, MachineBoard, serviceAssist i twinio – całkowicie bezpłatnie przez cały okres gwarancji maszyny. Dodatkowo oferujemy także bezpłatny dostęp do aplikacji cyfrowej MMR Mobile, która umożliwia stałą kontrolę i analizę parku maszynowego.

Aby móc korzystać z aplikacji wystarczy, że założysz konto użytkownika na platformie tapio. zarejestrujesz się i podłączysz swoje maszyny.

Dlaczego to robimy? Zależy nam na tym, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać dostępne aplikacje cyfrowe i czerpać z nich maksymalne korzyści.

Czy ten produkt jest dostępny w Twoim kraju? Sprawdź dostępność tutaj.