Nowość w ofercie Würth Polska

Wszechstronny system warsztatowy z nowym wózkiem narzędziowym i nowymi zestawami narzędziowymi

ORSY to kompleksowy system zabezpieczania, magazynowania i transportu narzędzi, opracowany przez firmę Würth. Jest przeznaczony do użytku profesjonalnego, w magazynach, warsztatach, zabudowach narzędziowych pojazdów czy na budowach. Produkty z systemu ORSY wyróżniają szerokie możliwości konfiguracji i personalizacji. Nowościami w ofercie są wózki i wkładki narzędziowe oraz ponad 60 zestawów narzędziowych.

 

Nowe wózki narzędziowe – ergonomia i profesjonalizm

Podczas projektowania nowych wózków narzędziowych ORSY, firma Würth zastosowała rozwiązania wykorzystane w całym systemie ORSY – jednolity podział szuflad, wymiary kompatybilne z regałami oraz kuframi ORSY i szyny do zawieszania kaset systemowych. Co więcej, wózki zostały zaprojektowane tak, aby móc wyposażyć je zgodnie z preferencjami użytkownika i specyfiką jego branży, mieszcząc zarówno pojemniki na małe elementy, jak i narzędzia czy elektronarzędzia. Nowa linia gwarantuje wygodę przechowywania, wysoką ergonomię pracy oraz dowolność w zagospodarowaniu wnętrza. Produkty wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym designem oraz są dostępne w 4 wariantach kolorystycznych

Nowe wózki warsztatowe Würth Polska charakteryzują się:

  • Ergonomicznym blatem roboczym, który wyposażony jest w szynę do zawieszania kuwet ORSY. Wytłoczenia o dużych promieniach zapewniają łatwe chwytanie małych narzędzi.
  • Komfortową wysokością roboczą.
  • Praktycznymi szufladami z prowadnicami na łożyskach kulkowych, utrzymujących obciążenie do 30 kg. Każda z szuflad wyposażona jest w blokadę, którą można zwolnić za pomocą dźwigni. Wózki ORSY Würth dostępne są w wersjach z 6, 7 lub 8 szufladami.
  • Kołami nośnymi o dużej średnicy, które są cichobieżne i wytrzymałe na obciążenia. Jedno z nich jest wyposażone w hamulec.
  • Bębenkowym zamkiem centralnym blokującym wszystkie szuflady.
  • Wygodnym, ergonomicznym uchwytem bocznym.
  • Zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, takich jak blacha stalowa czy tworzywo ABS.
  • Nośnością do 300 kg.
Art. nr 0962642070
Zdjęcie produktu:
Nowy wózek narzędziowy Orsy, Art. nr 0962642070 - małe.jpg

60 nowych zestawów narzędziowych

Uzupełnieniem uniwersum ORSY jest 60 nowych zestawów narzędziowych, które są dostosowane do wymiaru systemu ORSY. Idealnie pasują do wózka narzędziowego, walizek systemowych, kufrów ORSYBULL i regałów systemowych, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Umożliwia to używanie narzędzi zarówno stacjonarnie, jak i poza warsztatem. Dodatkowo, nowe narzędzia mają odświeżone wzornictwo.
Do nowych zestawów narzędziowych zaprojektowane zostały także nowe wkładki narzędziowe. Wyróżniają się przede wszystkim odświeżonym wyglądem, podobnym do mat wykonanych z włókien węglowych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że są trwałe i odporne na działanie oleju i smaru. Ich powierzchnia jest całkowicie zmywalna. Na wkładkach nadrukowane są etykiety z wielkością klucza lub rodzajem końcówek bitów. Zapewniają szybką orientację i optymalizują czas pracy.
Zdjęcia produktów:

Zestaw kluczy nasadowych 1/2 cala, 23 elementy, nr art. 0965 905 202.

Zestaw kluczy nasadowych 1/2 cala, 23 elementy, nr art. 0965 905 202.

Zestaw kluczy nasadowych 1/4 + 1/2 cala, 109 elementów, nr art. 09659 905 922.

Zestaw kluczy nasadowych 1/4 + 1/2 cala, 109 elementów, nr art. 09659 905 922.

Nowości Würth Polska dostępne są w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych oraz w e-sklepie: www.wurth.pl

 O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 32 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

 O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 77 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,6 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2018 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 13,6 mld EUR.