Nowość na rynku – leasing maszyn budowlanych od Husqvarna Construction

Husqvarna Construction wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i wprowadza wyjątkową ofertę leasingu, który daje możliwość sfinansowania maszyn ze swojej oferty. Husqvarna Construction jest pierwszą firmą na rynku, która w ramach leasingu umożliwia finansowanie także mniejszych maszyn, narzędzi oraz akcesoriów.

Leasing Husqvarna to propozycja skierowana zarówno do dużych i małych rozwijających się firm, która rozbudowuje park maszyn budowlanych niezbędnych do świadczenia usług. W ramach oferty leasingowej sfinansować można również mniejsze urządzenia takie jak na przykład przecinarki, czy odkurzacze budowlane oraz dobrać dedykowane im akcesoria. Jest to również dobra oferta dla wszystkich, którzy potrzebują urządzeń budowlanych od ręki, bez zajmowania się formalnościami. To rewolucyjne rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby rynku.

Prosta procedura

Leasing maszyn Husqvarna Construction realizowany jest we współpracy z międzynarodową grupą specjalizującą się w finasowaniu maszyn i urządzeń firmą Peac Finance. Wniosek leasingowy można złożyć w autoryzowanym salonie Husqvarna na produkty już od 3 000, a cała procedura, w tym podpisanie umowy, odbiór sprzętu i serwis odbywają się w tym samym miejscu. Cała procedura trwa około godziny. W przypadku dobierania kolejnych maszyn mogą one zostać dołączone do tej samej linii leasingowej, bez konieczności otwierania kolejnego wniosku i rozpoczynania czynności od nowa.

Nasza oferta leasingu to szybka procedura, w której wybrane urządzenia wydajemy od ręki. To idealne rozwiązanie, które pozwoli zaopatrzyć się w maszyny budowlane i akcesoria, nie obciążając firmy dużym jednorazowym wydatkiem. Formalności są maksymalnie uproszczone, tak aby umożliwić skorzystanie z leasingu mniejszym i średnim firmom oraz jednoosobowym działalnościom – powiedział Dawid Trukszyn, Country Manager, Husqvarna Construction Polska.

Procedura jest prosta i przejrzysta. Do kwoty 50 000 zł netto firma nie podbiera opłaty początkowej oraz nie wymaga poręczeń małżonków (w przypadku wspólnoty majątkowej). Umowa podpisywana jest w punkcie sprzedaży, dlatego wydanie sprzętu następuje już po podpisaniu z klientem umowy leasingu wygenerowanej w „webPAL”, a w przypadku procedury z opłatą początkową – sprzęt wydawany jest po potwierdzeniu wpływu na rachunek bankowy PEAC Finance opłaty początkowej.

***

Grupa Husqvarna Construction Products, należąca do Husqvarna AB, jest światowym liderem w dziedzinie produkcji maszyn i narzędzi diamentowych wykorzystywanych w budownictwie i kamieniarstwie. Podstawą działalności jest pozycja lidera pod względem oferowanych produktów i technologii, którą zapewnia wysoki poziom inwestycji w rozwój produktów dopasowanych do potrzeb użytkowników. Produkty i usługi są dystrybuowane na całym świecie za pośrednictwem wszystkich istotnych kanałów sprzedaży. Wartość sprzedaży netto w roku 2019 roku wyniosła 6,3 miliardów SEK. W ostatnich latach dział powiększył się za sprawą czterech ważnych przejęć. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.husqvarnacp.com.