Mistrz wydajności – POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX

“NOWE DOŚWIADCZANIE MOCY” dzięki wydajnej ściernicy listkowej

Nowa wersja tarczy POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX gwarantuje użytkownikom zupełnie nową jakość szlifowania oraz imponującą żywotność. Ulepszone ziarno umożliwia osiągnąć aż do 75% lepszą wydajność w procesie obróbczym i tym samym gwarantuje dłuższą żywotność – co czyni ją prawdziwym mistrzem. POLIFAN POWER z łatwością wyrównuje aż do 30 m spoin w z czasie poniżej pięciu minut na metr.

Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań przemysłowych

Dzięki maksymalnej agresywności przez cały okres użytkowania, POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX oferuje optymalny stosunek trwałości narzędzia do wydajności. Wysokowydajna ściernica listkowa jest zatem najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem i pierwszym wyborem do wszystkich profesjonalnych zastosowań przy obróbce stali. Dzięki wyjątkowej trwałości, ściernica POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX może być używana w szerokim zakresie zastosowań i zapewnia rzadszą wymianę narzędzi.

Wszechstronność zastosowania POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX gwarantuje wyśmienitą wydajność, a tym samym oszczędność czasu potrzebnego do wymiany narzędzia. Dodatkowe informacje na temat naszego mistrza wydajności można znaleźć tutaj:

Zalety POLIFAN Z 40 SG POWER STEELOX w skrócie:

  • Aż do 75% zwiększona wydajność, a tym samym dłuższa żywotność.
  • Najlepsza tradycyjna ściernica listkowa do stali.
  • Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań przemysłowych.
  • Optymalny stosunek trwałości narzędzia do wydajności cięcia.
  • Wyrównanie do 30m spoiny jedną ściernicą listkową.

Więcej na: www.pferdvsm.pl